Spotkanie z Burmistrzem
Burmistrz Robert Jakubowski w dn 25.02.2021 nagrodził stypendium, wyróżniających się sportowców w Naszym mieście. Wśród nagrodzonych znaleźli się podopieczni trenerów Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa: Antonina Sulak, Karina Łysakowska oraz Bartosz Skóra.
Burmistrz Konstantynowa Łódzkiego życzył kolejnych sukcesów i mocno trzyma kciuki za realizację planów sportowych w nadchodzącym 2021r
fotorelacja na facebooku
GP Polski w pływaniu Miting w Szczecinie
NewsyW najbliższy weekend 26-28.02.2021 Piątka Konstantynów Łódzki będzie rywalizować w silnie obsadzonych zawodach pływackich. Podczas pływackiego Pucharu Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim, Konstantynów będzie reprezentowany przez Bartosza Skórę. Zawody w Szczecinie będą pierwszym indywidualnym sprawdzianem w roku 2021 na basenie 50m dla konstantynowskich juniorów.
Trzymamy kciuki!!! za podopiecznych trenerów Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa
W rozszerzeniu linki do zawodów
UWAGA!!! Uczestnicy imprez sportowych muszą dostarczyć wypełnione ankiety Covid - link w rozszerzeniu
Obóz przygotowawczy w Stegnie
UKS PIĄTKA KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI  zaprasza na obóz sportowy Stegna 2021
Termin 14-26.08.2021r
W programie
  • Wycieczki; Gdańsk,Hel, Malbork, Mierzeja Wiślana,Rezerwat Media Łacha
  • Rejs statkiem
  • Gry i zabawy na świeżym powietrzu, na terenie obiektu,  w lesie i na plaży
  • Wykwalifikowana doświadczona kadra UKS-u
PROGRAM MOŻE ULEC ZMIANOM ZE WZGLĘDU NA COVID
Koszt obozu 1630zł pozostali 1730zł Zaliczka do 26.03.2021 w wysokości 400zł konto uks z dopiskiem oboz Stegna imię i nazwisko uczestnika Nr konta: 92 2030 0045 1110 0000 0391 4630
Zapisy przyjmuje trener Robert Bujnowicz 601295206
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!
Z ostatniej chwili
Bartosz Skóra powołany został do ścisłej kadry narodowej juniorów w pływaniu. Podopieczny trenera Tomasza Kotusa będzie brał udział, w serii obozów przygotowawczych do Mistrzostw Europy z ramienia Polskiego Związku Pływackiego. Pierwszy obóz odbył się na początku lutego w Ostrowcu Świętokrzyskim, kolejny odbędzie się na początku marca również w Ostrowcu. Gratulacje i trzymamy kciuki!!!
W ślad za Barkiem powołania do kadry narodowej juniorów młodszych otrzymały Karina Łysakowska, Sulak Antonina i Amelia Kaczmarek. Podopieczne trenera Roberta Bujnowicza awans uzyskały po bardzo dobrych występach w Mistrzostwach Polski.
Pięcioboiści nie zwalniają tempa.
Również czworo zawodników +1 z Piątki Konstantynów Łódzki otrzymało powołania do Kadry Narodowej Juniora młodszego w Pięcioboju Nowoczesnym. Dwoje podopiecznych trenera Roberta Żołądka, Bartłomiej Piechota trójbój oraz Liwia Olczak dwubój. W kadrze znalazły się również Karina Łysakowska i Antonina Sulak dwubój wraz trenerem Robertem Bujnowiczem, który juz zaliczył pierwszy obóz reprezentacyjny.
Gratulacje!!! i trzymamy kciuki!!!
Miting w Ciechanowie
W najbliższy weekend skorzystaliśmy z zaproszenia  do Ciechanowa. W zawodach pływackich Konstantynów Łódzki będzie reprezentowany przez podopiecznych trenera Tomasza Kotusa z rocznika 2008-2009.
Trzymamy kciuki!!!
Wyniki w rozszerzeniu
Dobre występy podczas Grand Prix Ciechanowa zapreznetowali zawodnicy UKS Piątka Konstantynów Łódzki. Ilość życiówek powoliła zajać II m-ce w klasyfikacji progresii klubów. W klasyfiakcji medalowej zajęliśmy XXXIII-ą pozycję. Medal dla Konstantynowa wywalczyła Matylda Kuchcińska plasując się na najniższym stopniu podium w konkurencji 50 klas. W czołwej 10 wyścig kończyli: Zofia Kowalczyk V m-ce 50 motylkowym, Głogowska Natali  VIIm-ce 200 motylkowym i VIII m-ce 100 motylkowym, Kuchcińska Matylda VII m-ce 200 klas, Borowska Wiktoria IX m-ce 200 dow, Wawrzyniak Natalia IX m-ce 200 grzb
Gratulacje !!!