Obóz w Zawoi
Obóz Zawoja 2020
Zbiórka w dniu 16.08.2020r. (niedziela) o godzinie 7:30 na parkingu przed basenem CSiR w Konstantynowie Łódzkim ul. Kilińskiego 75a.
Powrót 27.08.2020r. (czwartek) około godziny 16:00 na parking przed basenem.
Kierownik obozu Robert Bujnowicz tel. 601295206
W ROZSZERZENIEU DO POBRANIA OBOWIĄZKOWE OŚWIADCZENIE
Zanim wyruszymy na obóz każdy rodzic jest zobowiązany do dostarczenia stosownych dokumentów: karty kwalifikacyjnej (oryginał) oraz oświadczenia o stanie zdrowia dziecka!!! Każdemu dziecku zostanie zmierzona temperatura. Dopiero po tych czynnościach uczestnik będzie mógł zająć miejsce w autobusie. Po wejściu do autobusu nie będzie możliwe wysiadanie.
W trosce o bezpieczeństwo przypominamy, że w obozie mogą uczestniczyć dzieci zdrowe!
Bardzo prosimy aby dziecko było odprowadzane przez jednego rodzica/opiekuna prawnego. Przypominamy, że obowiązuje zachowanie dystansu społecznego (1,5m). Rodzice nie mogą wsiadać do autobusów.
W rozszerzeniu NIEZBĘDNIK
Wewnętrzny sprawdzian kadry narodowej
NewsyPierwsze zawody pływackie odbyły się 27.06.2020 w Łodzi po 3,5 miesiąca przerwy. Ze względu na obostrzenia, doprowadzenie do imprezy sportowej, nie było takie łatwe. Na start szansę otrzymali tylko kadrowicze w kategorii seniora oraz wybrani w kategorii juniora. Do wewnętrznego sprawdzianu pływackiej kadry Polski zaproszony został Bartosz Skóra. Zawodnik UKS Piątki Konstantynów Łódzki wystartował trzy razy na 50, 100 i 200m klasycznym. Podopieczny trenera Tomasza Kotusa wywalczył dwa srebra i brąz w kategorii OPEN oraz trzykrotnie okazł się najlepszy w kategorii wiekowej junior. Warto wspomnieć, że UKS Piątka trenuje od 6 czerwca raz dziennie na CSiR w Konstantynowie Łódzki, najszybciej otwartym basenie w woj. łódzkim.
WYNIKI w rozszerzerniu
Dzisiaj odebraliśmy z rąk pani minister Danuty Dmowskiej -Andrzejuk oraz Marszałka Województwa Łódzkiego pana 15 000zł z programu klub. Dziękujemy
Zdjęcia dostępne na facebooku
Obóz w Zawoji

Jak już informowaliśmy obóz Zawoja 2020 odbędzie się!!!

Prosimy o pilne pobranie kart kwalifikacyjnych (w rozszerzeniu  link)uczestnika wypoczynku i dostarczenie wypełnionych do trenera Roberta Bujnowicza tel. 601295206 do 30.06.2020

Prosimy o dokonanie wpłat na obóz na konto klubu do 30.06.2020r.

Podczas trwania obozu wszystkich uczestników jak i organizatora będą obowiązywały wytyczne GIS. (w rozszerzeniu link

Cena obozu nie ulegnie zmianie. Ze względów bezpieczeństwa z programu obozu wykreślamy zwiedzanie Kopalni w Wieliczce. Zawodnicy obowiązkowo będą musieli posiadać maseczkę i podręczny środek do dezynfekcji  rąk.

UKS PIĄTKA również zapewnia środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego.

W ostatnim tygodniu przed wyjazdem rodzice/opiekunowie prawni będą musieli obowiązkowo dostarczyć podpisane oświadczenie o stanie zdrowia  dziecka oraz regulamin obozu, które będą do pobrania ze stony www.ukspiatka.pl lub zostaną rozesłane na mail. Liczymy na Państwa uczciwość przy wypełnianiu oświadczeń.

Więcej informacji  wkrótce.

W najbliższą sobotę 6.06.2020 konstantynowska pływalnia wznawia działalność. Klub Sportowy Piątka również.
Składki
Szanowni członkowie UKS Piątka Konstantynów Łódzki w związku epidemią koronawirusa w miesiącu kwietniu oraz maju zawieszamy płatność składek.
Zajecia odwołane

W dniach 12 – 25 marca 2020 r. CSiR będzie zamknięty.

Prosimy na bieżąco śledzić informacje na stronie internetowej www.ukspiatka.pl lub facebooku

III runda Ligi Dzieci
Spośród 217 zawodnik z 17 klubów, 17 reprezentantów UKS Piątki Konstantynów Łódzki zgłosiło udział do zawodów pływackich III rundy Ligi Dzieci. Impreza sportowa rozgrywana w Skierniewicach 05.03.2020 jest najtrudnieszą dla zawodników, z całorocznego cyklu. Trzymamy kciuki za podopiecznych trenerów Roberta Bujnowicza, Roberta Żołądka i Tomasza Kotusa
W rozszerzeniu link do list i wyników
Początek sezonu wiosenno letniego, jest bardzo udany dla konstantynowskiej młodzieży, trudniącej się pływaniem. W każdej imprezie sportowej zawodnicy UKS Piątki zdobywają pozycje na podium. Nie inaczej było w Skierniewicach. Podopieczni trenerów Roberta Bujnowicza, Roberta Żołądka, Tomasza Kotusa zdobyli 7 medali (1-1-5). Mistrzyni Łodzi nie pozostawiła żadnych złudzeń dla konkurentek, Amelia Kaczmarek pewnie zwyciężyła w konkurecji 100 motylkiem. Srebrny krążek wywalczyła sztafeta 4x50 zmiennym z rocznika 2008 w składzie: Wawrzyniak Natalia, Naji Kamila, Głogowska Natalia, Borowska Wiktoria. Brązowe medale zdobyli: Natali Głogowska w Konkurecji 100 mot, Ber Julia na 400 dow w kat 13latek, Figiel Filip na 400dow, Kuchcińska Matylda na 400dow w kat 11latek oraz Sztafeta 6x50 klasycznym w składzie: Kaczmarek Amelia, Ber Julia, Głogowska Natalia, Naji Kamila, Kuchcińska Matylda, Wawrzyniak Amelia.
GRATULACJE!!!