Międzywojewódzkie drużynowe Mistrzostwa Młodzików z r2006
Zawodnicy UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki z rocznika 2006: Antonina Sulak, Wiktoria Rucińska, Karina Łysakowska i Patryk Misztal wyjeżdżają na zawody pływackie do Ostrowca Świętokrzyskiego. Udział w imprezie potwierdziło 331 uczestników z 52 klubów. Trzymamy kciuki za podopiecznych trenera Roberta Bujnowicza
WYniki w rozszerzeniu
W pierwszym dniu Drużynowych Mistrzostw Młodzików w Ostrowcu Świętokrzyskim dobrze spisali się zawodnicy UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki. Karina po zaciętej walce zdobyła brązowy medal w konkurencji 100m stylem motylkowym tracąc 7 sennych sekundy do srebra i 61 sennych sekundy do złota
Na najdłuższym dystansie 400m stylem dowolnym Karina Łysakowska zdobyła 5 miejsce a Antonina Sulak 28.
Patryk Misztal wywalczył 8 miejsce a Wiktoria Rucińska 11 miejsce na 100m stylem klasycznym. W konkurencji 100m stylem motylkowym Patryk Misztal wywalczył 18 miejsce. Na dystansie 200m stylem grzbietowym Antonina Sulak wywalczyła 19 miejsce a Wiktoria Rucińska 29.
Bardzo ciekawy i zacięty przebieg miała rywalizacja sztafety 4x50m stylem zmiennym, gdzie wystartowało aż 56 zespołów. UKS PIĄTKA wywalczył wysokie 9 miejsce
W drugim dniu Drużynowych Mistrzostw Młodzików w Ostrowcu Świętokrzyskim zawodnicy UKS PIĄTKA @Konstantynów Łódzki pokazali się z b. dobrej strony bijąc rekordy życiowe i zajmując miejsca w czołówce. Karina Łysakowska 4 miejsce w konkurencji 100m stylem dowolnym i 5 miejsce w konkurencji 200m stylem zmiennym. Wiktoria Rucińska 8 miejsce 200m stylem klasycznym i 14 miejsce 200m stylem zmiennym. Antonina Sulak wywalczyła 15miejsce na 100m stylem grzbietowym i 36 miejsce na 100m stylem dowolnym. Patryk Misztal zdobył 21 miejsce na 200m stylem zmiennym i 24 miejsce na 100m stylem dowolnym. Sztafeta mieszana w konkurencji 4x50m stylem dowolnym w składzie: Karina Łysakowska, Wiktoria Rucińska, Patryk Misztal, Antonina Sulak wywalczyła ponownie 9 miejsce na 56 sztafet
Międzynarodowy Miting Pływacki w Andrychowie
Newsy
Najstarsi zawodnicy Piątki Konstantynów Łódzki w weekend zaliczyli ostatni start kontrolny przed Mistrzostwami Polski Juniorów. Podopieczni trenera Tomasza Kotusa brali udział w Międzynarodowych Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Andrychowa. W stawce blisko 400 zawodników z 34 klubów wywalczyliśmy 18 medali 8-8-2, zajmując VI m-ce w klasyfikacji medalowej. Indywidualnie w klasyfiakcji najlepszych zawodników zwyciężył Romanowski Dawid wyprzedzając Bartosza Skórę, na V-tej pozycji uplasował się Patryk Leśniewski. W finale na 50m dowolnym zwycięstwo osiągnęła Adriana Rozberg
Gratualcje!!!
W rozszerzeniu WYNIKI
SAV
W piątek 14.06 młodzi zawodnicy UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki na basenie Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim odbyli spotkanie z mistrzem w ramach Sportowa Akademia Veolia z Tatiana Dąbrowska i Klaudia Skibiak. Zajęcia rozpoczęły się od autoprezentacji absolwentki Szkoły Podstawowej nr 2 (Tatiana) oraz łódzkiej pływaczki rywalizującej na bardzo wysokim poziomie sportowym zarówno w pływaniu jak i w Aquatlonie. Następnie dziewczęta przeprowadziły trening z zawodnikami UKS-u pt"Sport to przyjemność". Dziękujemy za kolejne spotkanie motywujące zorganizowane dzięki uprzejmości Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Firmie VEOLIA.
Więcej zdjęć na FB
Międzywojewódzkie drużynowe mistrzostwa młodzików
25 zawodników z UKS Piątka Konstantynów Łódzki będzie uczestniczyło w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12letnich oraz dzieci 10-11letnich. Trzymamy kciuki za podpieczncyh trenerów Przemysława Fisiaka, Roberta Żołądka, Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa
Natalia Głogowska 50m stylem motylkowym
Sztafeta 4x50m stylem dowolnym w składzie: Amelia Kaczmarek, Julia Ber, Filip Figiel, Oskar Nuszczyński
- Kamila Naji 200m stylem dowolnym

W drugim dniu Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików świetnie spisali się reprezentanci Konstantynowa Łódzkiego zdobywając kolejne 6 medali (3s, 3b) dla UKS PIĄTKA
Oskar Nuszczyński w konkurencji 100m stylem grzbietowym
Amelia Kaczmarek w konkurencji 200m stylem zmiennym
Sztafeta mieszana 4x50m stylem zmiennym w składzie: Oskar Nuszczyński, Amelia Kaczmarek, Julia Ber, Filip Figiel
Brązowe medale wywalczyli:
Filip Figiel w konkurencji 100m stylem dowolnym
Amelia Kaczmarek w konkurencji 200m stylem klasycznym
Sztafeta dziewcząt 4x50m stylem dowolnym w składzie: Natalia Głogowska, Natalia Wawrzyniak, Kamila Naji, Natalia Klekowska
Finał Od Młodzika Do Olimpijczyka
W wielkim finale "Od Młodzika Do Olimpijczyka" w Warszawie zawodniczka UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki Julia Ber wywalczyła bardzo wysokie IV miejsce w konkurencji 50m stylem motylkowym
Powitanie Lata
Newsy
W najbliższą sobotę 08.06.2019 odbędą się zawody pływackie "Powitanie Lata" dla zawodników UKS-u. W imprezie sportowej udział będą brali najmłodsi adepci sztuki pływackiej od r2012 do 2008. Sobotnie zmagania będą miały charakter pokazowy. Spotykamy się o godz. 7.50 na basnie CSiR w Konstantynowie Łódzkim. Pierwsza część będzie poświęcona Naszym najmłodszym sportowcom. Tuż po zakończeniu zmagań zawodników czyli około 9.30-9.45 postaramy się rozpocząć sztafety rodzinne. Zapraszamy!!!
Dzisiaj na basenie Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim rozegrano zawody pływacki "POWITANIE LATA" dla najmłodszych zawodników UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki🏊
Najwięcej emocji wzbudziła rywalizacja sztafet rodzinnych, których zgłosiło się aż 34 na start
Gratulujemy wszystkim uzyskanych wyników oraz kibicom, którzy zapełnili całkowicie 2 trybuny
WYNIKI w rozszerzeniu
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w dwuboju i trójboju
NewsyWojewództwo lubuskie gości w tym roku Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży. Impreza odbędzie się już 25 raz, a zmagania zawodników kategorii U15 i U17 odbędą się w Drzonkowie. W ciągu najbliższych dwóch dni (wtorek i środa) poznamy zwycięzców w obydwu kategoriach oraz medalistów rywalizacji sztafetowych.
Kwallifikację uprawniającą do udziału w zawodach zdobyło 120 najwyżej sklasyfikowanych zawodników w dwuboju i trójboju nowoczesnym. Podstawą do kwalifikacji była suma punktów zdobytych w pięciu kolejnych Pucharach Polski HUMMEL CUP, rozegranych w sezonie 2018/2019. Na starcie zobaczymy zatem tylko najmocniejszych sportowców. Wśród nich 24 osobową reprezentację woj. łódzkiego, naktórą składa się 11 zawodników UKS Piątki Konstantynów Łódzki 10 MKS Jedynki i 3 z Wikinga Radomsko
Zawody rozpoczną się rywalizacją indywidualną dziewcząt i chłopców w kategorii U15 i U17 (wtorek), w środę dwubiści i trójboiści powalczą o medale w zmaganiach sztafetowych. Trzymamy kciuki za podopiecznych trenerów Roberta Żołądka, Roberta Bujnowiczai TomaszaKotusa
I dzień - Najlepiej z konstantynowskiej drużyny wypadła Martyna Kazuba, która zajęła VIII-ą lokatę w dwuboju dziewcząt. Tuż za nią ukończyła na IX-tym m-cu Adamczyk Katarzyna. Jedyny reprezentant Patryk Misztal zakończył na XVII-tej pozycji. W kategorii starszej trójboistów ponownie lepszeokazały się dziewczęta. XIII-te m-ce zajęła Adriana Rozberg a XV-ta był Patrycja Petera. Najwyżej sklasyfikowany w trójboju był Piechota Bartłomiej na XV-tej pozycji
W drugim dniu nastapiły rostrzygnięcia wojewódzkie, klubowe i sztafetowe. W klasyfikacji województw, łódzkie wywalczyło II miejsce, W klasyfikacji klubowej UKS Piątka Uplasowała się na VI-tym miejscu. Sztafetę z udziałem zawodników z Konstantynowa najwyżej sklasyfikowano na IV m-cu. Martyna Kazuba i Katarzyna Adamczyk walke o brąz przegrały 1 punktem.