NEWSY z Wakacji 2020
Newsy
W lipcu dzięki uprzejmości dyr. SP 2 p.Mirosławie Marszałek oraz dyr. CSiR p.Cezaremu Petrusowi realizowliśmy przygotwania w ramach kadry wojewdztwa łódzkiego z pięcioboju nowoczesnego na konstantynowskich obiektach. W szkoleniu brali udział pływacy spędzający wakacje w Naszym mieście. Gratulacje w szczycie frekwencja wynosiła blisko 80% członków stowarzyszeniea UKS Piątka.
W sierpniu najstarsi pięcioboisci przygotowywali się do Mistrzostw Polski w Laser Run, natomiast pływacy po wieloletniej przerwie, wystartowali w Open Water. I to właśnie Oni zaprezentowali się lepiej. Indywidualnie najwyższe miejsce zajęła Antonia Sulak VIII m-ce tuż przed koleżanką klubową Kariną Łysakowską. Podopieczne trenera Roberta Bujnowicza startowały w konkurencji 2500m. Podczas Mistrzostw Polski na wodach otwartych rozgrywanych w Olsztynie na jeziorze Ukiel, po raz pierwszy w historii konstantynowskiej Piątki, wystartowaliśmy w konkurencji męskiej oraz sztafetowej. Dobry występ zanotował Szymon Iskra w kat 16latków na dystansie 5000m zajął X m-ce. Jednak najwyższą pozycję podczas tych MP zajęła sztafeta w kat 17-18latków na dystansie 3x1250m, w składzie Maria Liwowska, Bartosz Skóra, Patryk Leśniewski uplasowa naVII-ej pozycji. Warto wspomnieć, że w przygotowaniach do MP pomagali Nam konstantynowska multimedalistka w pływaniu Justyna Burska, która zorganizowała treningi w Olsztynie oraz prekursor pływania na wodach otwartych w UKS Piątka p.Robert Owczarek.
Wśród wieloboistów podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski w formule Laser run Szymon Iskra zajął XII -tą pozycje. W kat dziewcząt Patrycja Petera sklasyfikowana została na XIX m-cu
Gratulacje!!!
Zawody dofinansowane przez Starostwo Pabianickie
Obóz w Zawoi
Obóz Zawoja 2020
Zbiórka w dniu 16.08.2020r. (niedziela) o godzinie 7:30 na parkingu przed basenem CSiR w Konstantynowie Łódzkim ul. Kilińskiego 75a.
Powrót 27.08.2020r. (czwartek) około godziny 16:00 na parking przed basenem.
Kierownik obozu Robert Bujnowicz tel. 601295206
W ROZSZERZENIEU DO POBRANIA OBOWIĄZKOWE OŚWIADCZENIE
Zanim wyruszymy na obóz każdy rodzic jest zobowiązany do dostarczenia stosownych dokumentów: karty kwalifikacyjnej (oryginał) oraz oświadczenia o stanie zdrowia dziecka!!! Każdemu dziecku zostanie zmierzona temperatura. Dopiero po tych czynnościach uczestnik będzie mógł zająć miejsce w autobusie. Po wejściu do autobusu nie będzie możliwe wysiadanie.
W trosce o bezpieczeństwo przypominamy, że w obozie mogą uczestniczyć dzieci zdrowe!
Bardzo prosimy aby dziecko było odprowadzane przez jednego rodzica/opiekuna prawnego. Przypominamy, że obowiązuje zachowanie dystansu społecznego (1,5m). Rodzice nie mogą wsiadać do autobusów.
W rozszerzeniu NIEZBĘDNIK
Wewnętrzny sprawdzian kadry narodowej
NewsyPierwsze zawody pływackie odbyły się 27.06.2020 w Łodzi po 3,5 miesiąca przerwy. Ze względu na obostrzenia, doprowadzenie do imprezy sportowej, nie było takie łatwe. Na start szansę otrzymali tylko kadrowicze w kategorii seniora oraz wybrani w kategorii juniora. Do wewnętrznego sprawdzianu pływackiej kadry Polski zaproszony został Bartosz Skóra. Zawodnik UKS Piątki Konstantynów Łódzki wystartował trzy razy na 50, 100 i 200m klasycznym. Podopieczny trenera Tomasza Kotusa wywalczył dwa srebra i brąz w kategorii OPEN oraz trzykrotnie okazł się najlepszy w kategorii wiekowej junior. Warto wspomnieć, że UKS Piątka trenuje od 6 czerwca raz dziennie na CSiR w Konstantynowie Łódzki, najszybciej otwartym basenie w woj. łódzkim.
Gratulacje!!!
WYNIKI w rozszerzerniu
Dzisiaj odebraliśmy z rąk pani minister Danuty Dmowskiej -Andrzejuk oraz Marszałka Województwa Łódzkiego pana 15 000zł z programu klub. Dziękujemy
Zdjęcia dostępne na facebooku
Obóz w Zawoji

Jak już informowaliśmy obóz Zawoja 2020 odbędzie się!!!

Prosimy o pilne pobranie kart kwalifikacyjnych (w rozszerzeniu  link)uczestnika wypoczynku i dostarczenie wypełnionych do trenera Roberta Bujnowicza tel. 601295206 do 30.06.2020

Prosimy o dokonanie wpłat na obóz na konto klubu do 30.06.2020r.

Podczas trwania obozu wszystkich uczestników jak i organizatora będą obowiązywały wytyczne GIS. (w rozszerzeniu link

Cena obozu nie ulegnie zmianie. Ze względów bezpieczeństwa z programu obozu wykreślamy zwiedzanie Kopalni w Wieliczce. Zawodnicy obowiązkowo będą musieli posiadać maseczkę i podręczny środek do dezynfekcji  rąk.

UKS PIĄTKA również zapewnia środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego.

W ostatnim tygodniu przed wyjazdem rodzice/opiekunowie prawni będą musieli obowiązkowo dostarczyć podpisane oświadczenie o stanie zdrowia  dziecka oraz regulamin obozu, które będą do pobrania ze stony www.ukspiatka.pl lub zostaną rozesłane na mail. Liczymy na Państwa uczciwość przy wypełnianiu oświadczeń.

Więcej informacji  wkrótce.

Powrót na treningi
Newsy
W najbliższą sobotę 6.06.2020 konstantynowska pływalnia wznawia działalność. Klub Sportowy Piątka również.
Składki
Newsy
Szanowni członkowie UKS Piątka Konstantynów Łódzki w związku epidemią koronawirusa w miesiącu kwietniu oraz maju zawieszamy płatność składek.
Zajecia odwołane
Newsy

W dniach 12 – 25 marca 2020 r. CSiR będzie zamknięty.

Prosimy na bieżąco śledzić informacje na stronie internetowej www.ukspiatka.pl lub facebooku