NEWSY z Wakacji 2020
W lipcu dzięki uprzejmości dyr. SP 2 p.Mirosławie Marszałek oraz dyr. CSiR p.Cezaremu Petrusowi realizowliśmy przygotwania w ramach kadry wojewdztwa łódzkiego z pięcioboju nowoczesnego na konstantynowskich obiektach. W szkoleniu brali udział pływacy spędzający wakacje w Naszym mieście. Gratulacje w szczycie frekwencja wynosiła blisko 80% członków stowarzyszeniea UKS Piątka.
W sierpniu najstarsi pięcioboisci przygotowywali się do Mistrzostw Polski w Laser Run, natomiast pływacy po wieloletniej przerwie, wystartowali w Open Water. I to właśnie Oni zaprezentowali się lepiej. Indywidualnie najwyższe miejsce zajęła Antonia Sulak VIII m-ce tuż przed koleżanką klubową Kariną Łysakowską. Podopieczne trenera Roberta Bujnowicza startowały w konkurencji 2500m. Podczas Mistrzostw Polski na wodach otwartych rozgrywanych w Olsztynie na jeziorze Ukiel, po raz pierwszy w historii konstantynowskiej Piątki, wystartowaliśmy w konkurencji męskiej oraz sztafetowej. Dobry występ zanotował Szymon Iskra w kat 16latków na dystansie 5000m zajął X m-ce. Jednak najwyższą pozycję podczas tych MP zajęła sztafeta w kat 17-18latków na dystansie 3x1250m, w składzie Maria Liwowska, Bartosz Skóra, Patryk Leśniewski uplasowa naVII-ej pozycji. Warto wspomnieć, że w przygotowaniach do MP pomagali Nam konstantynowska multimedalistka w pływaniu Justyna Burska, która zorganizowała treningi w Olsztynie oraz prekursor pływania na wodach otwartych w UKS Piątka p.Robert Owczarek.
Wśród wieloboistów podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski w formule Laser run Szymon Iskra zajął XII -tą pozycje. W kat dziewcząt Patrycja Petera sklasyfikowana została na XIX m-cu
Zawody dofinansowane przez Starostwo Pabianickie
Obóz w Zawoi
Obóz Zawoja 2020
Zbiórka w dniu 16.08.2020r. (niedziela) o godzinie 7:30 na parkingu przed basenem CSiR w Konstantynowie Łódzkim ul. Kilińskiego 75a.
Powrót 27.08.2020r. (czwartek) około godziny 16:00 na parking przed basenem.
Kierownik obozu Robert Bujnowicz tel. 601295206
W ROZSZERZENIEU DO POBRANIA OBOWIĄZKOWE OŚWIADCZENIE
Zanim wyruszymy na obóz każdy rodzic jest zobowiązany do dostarczenia stosownych dokumentów: karty kwalifikacyjnej (oryginał) oraz oświadczenia o stanie zdrowia dziecka!!! Każdemu dziecku zostanie zmierzona temperatura. Dopiero po tych czynnościach uczestnik będzie mógł zająć miejsce w autobusie. Po wejściu do autobusu nie będzie możliwe wysiadanie.
W trosce o bezpieczeństwo przypominamy, że w obozie mogą uczestniczyć dzieci zdrowe!
Bardzo prosimy aby dziecko było odprowadzane przez jednego rodzica/opiekuna prawnego. Przypominamy, że obowiązuje zachowanie dystansu społecznego (1,5m). Rodzice nie mogą wsiadać do autobusów.
W rozszerzeniu NIEZBĘDNIK
Wewnętrzny sprawdzian kadry narodowej
NewsyPierwsze zawody pływackie odbyły się 27.06.2020 w Łodzi po 3,5 miesiąca przerwy. Ze względu na obostrzenia, doprowadzenie do imprezy sportowej, nie było takie łatwe. Na start szansę otrzymali tylko kadrowicze w kategorii seniora oraz wybrani w kategorii juniora. Do wewnętrznego sprawdzianu pływackiej kadry Polski zaproszony został Bartosz Skóra. Zawodnik UKS Piątki Konstantynów Łódzki wystartował trzy razy na 50, 100 i 200m klasycznym. Podopieczny trenera Tomasza Kotusa wywalczył dwa srebra i brąz w kategorii OPEN oraz trzykrotnie okazł się najlepszy w kategorii wiekowej junior. Warto wspomnieć, że UKS Piątka trenuje od 6 czerwca raz dziennie na CSiR w Konstantynowie Łódzki, najszybciej otwartym basenie w woj. łódzkim.
WYNIKI w rozszerzerniu
Dzisiaj odebraliśmy z rąk pani minister Danuty Dmowskiej -Andrzejuk oraz Marszałka Województwa Łódzkiego pana 15 000zł z programu klub. Dziękujemy
Zdjęcia dostępne na facebooku
Obóz w Zawoji

Jak już informowaliśmy obóz Zawoja 2020 odbędzie się!!!

Prosimy o pilne pobranie kart kwalifikacyjnych (w rozszerzeniu  link)uczestnika wypoczynku i dostarczenie wypełnionych do trenera Roberta Bujnowicza tel. 601295206 do 30.06.2020

Prosimy o dokonanie wpłat na obóz na konto klubu do 30.06.2020r.

Podczas trwania obozu wszystkich uczestników jak i organizatora będą obowiązywały wytyczne GIS. (w rozszerzeniu link

Cena obozu nie ulegnie zmianie. Ze względów bezpieczeństwa z programu obozu wykreślamy zwiedzanie Kopalni w Wieliczce. Zawodnicy obowiązkowo będą musieli posiadać maseczkę i podręczny środek do dezynfekcji  rąk.

UKS PIĄTKA również zapewnia środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego.

W ostatnim tygodniu przed wyjazdem rodzice/opiekunowie prawni będą musieli obowiązkowo dostarczyć podpisane oświadczenie o stanie zdrowia  dziecka oraz regulamin obozu, które będą do pobrania ze stony www.ukspiatka.pl lub zostaną rozesłane na mail. Liczymy na Państwa uczciwość przy wypełnianiu oświadczeń.

Więcej informacji  wkrótce.

W najbliższą sobotę 6.06.2020 konstantynowska pływalnia wznawia działalność. Klub Sportowy Piątka również.
Składki
Szanowni członkowie UKS Piątka Konstantynów Łódzki w związku epidemią koronawirusa w miesiącu kwietniu oraz maju zawieszamy płatność składek.
Zajecia odwołane

W dniach 12 – 25 marca 2020 r. CSiR będzie zamknięty.

Prosimy na bieżąco śledzić informacje na stronie internetowej www.ukspiatka.pl lub facebooku