Penta Day
NewsyDziś 03.10 odbyły się zawody dwubojowe na Starcie dla roczników 97-98. Zawodnicy rywalizowali ze sobą na dystansach 50m dowolnym oraz 600m bieg. W imprezie udział brało kilkanaście klubów również spoza województwa łódzkiego. Zgłoszonych do imprezy było blisko 190 zawodników. W inaugurującej imprazie sezonu 2008/2009 UKS Piątka wypadła bardzo pozytywnie. Na basenie w każdej kolejnej serii padały nowe rekordy życiowe. Na bieżnii niejednokrotnie zawodnicy pokonywali swoje słabości.
Rocznik 98
  • IV miejsce zajęła Żaneta Krawczyk
  • V miejsce zajęła Agata Twardowska
  • IX miejsce zajęła Ewa Madajska
  • XIV miejsce zająła Sobczak Kamila

• Rocznik 97
  • VII miejsce zająła Marciniak Żaneta
  • XI miejsce zajęła Nowak Ewelina

• W zawodach brali również udział podopieczni p.Ani Pogodzkiej z rocznika 99. Na wyróżnienie zasługują Adamus Patrycja i Kacper Sikora.
    Sprawdzian Wszechstronności pływackiej
    NewsyW środę i czwartek obyły sie inaugurujące sezon pływacki zawody. Sprawdzian wszechstronności pływackiej dotyczył wszystkich zawodników od 13 roku życia i starszych w województwie łódzkim. Biorący udział zobowiązani byli wystartować na dystansach 100m mot, grzb, klas, dow oraz 400zm. Najlepiej spośród podopiecznych trenerów Mariusza Wędrychowicza i Roberta Bujnowicza zaprezentowali się Marciniak Paula, która w klasyfikacji 13-14latków uplasowała się na III pozycji w punktacji generalnej, oraz Dawid Szwedzki zajmując IV pozycję w tej samej kategorii wiekowiej.
    GRATULACJE!!!

Szczegółowe Wyniki
    Obóz 2008
    NewsyDziś 31.08.2008 zakończyły się się wakacje na sportowo zorganizowane przez UKS Piątkę Konstatynów. Zakopane gościło nas już wcześniej ale nigdy w liczbie 73 uczestników jak to miało miejsce w tym roku. Tatry zachodnie znalazły już swoich pogromców. W sumie każda z grup postawiła stopę na szlakach od Chochołowskiej Doliny do Doliny Suchej Wody. Kasprowy, pasmo Czerwonych Wierchów, Wołowiec to tylko niektóre szczyty zdobyte przez Naszych podopiecznych. Kto wie może przyszłym roku podbijemy Tatry Wysokie :). Pomimo wielu wycieczek nie brakowało czasu na liczne rozrywki. Najgłośniejsze to kabaretowy wieczór młodszych i oczywiście chrzest roczników 97, 98, 99 - Zobacz Galerię:). O nasze brzuchy dbali Darek i Małgosia Król w pensjonacie U Florka. Po takich posiłkach niestraszne były kolejne wyprawy organizowane przez trenerów :).
    A od 1 września czas na zabawę w wodzie:) - nie tylko wy nie możecie się doczekać:). Dozobaczenia!!!
    Zapraszamy do galerii młodszej grupy
    Zapraszamy do galerii grupy starszej+kilka zdjęć z chrztu
    Zakopane grupa z Lipca

Obóz sportowy współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki

Wakacje UKS
    Zakopane
    Wyjazd: 17.08.2008 stacja Łódź Kaliska zbiórka godz 21.45
    Warto zabrać dwie pary sparwdzonych butów, płaszcz przeciwdeszczowy, plecak (niezbędny w czasie pieszych wycieczek), strój pływacki (klapki!)
    Powrót: 31.08.2008 stacja Łódź Kaliska zbiórka godz 3.36
    MP 15 i 18 latków
    Na Olimpiadzie Młodzieży, które odbyły się w Bydgoszczy z dobrej strony pokazali się Dobrowolski Sebastian i Mielczarek Artur. Na większości dystansów poprawili własne rekordy życiowe zaliczając występy w finałach.
    Sebastian Dobrowolski zajmował miejsca:
  • 10 na 200m grzbiewtowym
  • 10 na 50m grzbietowym
  • 14 na 50m dowolnym
  • 16 na 200m zmiennym
    Mielczarek Artur
    zajmował miejsca
  • 13 na 200m dowolnym
  • 16 na 400m dowolnym
  • WYNIKI
    W Gorzowie Wilkopolskim w rywalizacji najlepszych 15-latków z Polski brali udział Dobrowolski Konrad i Miernik Emil. Pomimo ambitnej postawy i nowych rekordów życiowych nie udało się zakwalifikować do finałów. Najlepszym miejscem uzyskanym przez zawodników z Piątki było 23 miejsce Sebastiana na dystansie 1500m stylem dowolnym.
    Wyniki GRATULACJE!!!
    MP 12-latków
    NewsyNa pierwsze Mistrzostwa Polski 12-latków, podopieczni trenera Roberta Bujnowicza wybrali się do Dębicy. 113 klubów z całego kraju, blisko 400 zawodników i zawodniczek rywalizowało na pierwszych otwartych mistrzostwach w tej kategorii wiekowej. Trema dała się we znaki. Honor pływaków z Konstantynowa uratowała Michasia Zbrojewska, która w finale uplasowała się na 13 pozycji na 200 klasycznym. Tuż za finałami znalazła się Bakies Gabrysia 17 miejsce na 100 motylkiem, a najwyżej wśród panów sklasyfikowany został Piotr Koziak 28 miejsce na 200 dowolnym. Gratulacje!!!
    MP 13-latków
    NewsyW Oświęcimiu zakończyły się Mistrzostwa Polski 13-latków na długim basenie. Podopieczni trenerów Mariusza Wędrychowicza i Roberta Bujnowicza zaprezentowali się dobrze. Dzielnie walcząc z przeciwnościami losu (np: niesforne okularki) nie odpuszczali na żadnym metrze próbując poprawić rekordy życiowe. Najlepiej ze stawki wypadły dziewczęta: Paula Marciniak zajęła 12 m-ce na 200 zmiennym oraz Justyna Burska również została sklasyfikowana na 12 m-cu na 800 dowolnym. Najbliżej finałów był Szymon Tosik plasując się na 25 m-cu na 100 klasycznym. Gratulacje!!!