Zakończenie Sezonu
NewsyW niedziele nad stawami w Konstantynowie odbyło się uroczyste zamknięcie sezonu pływackiego. Całą organizację na swoje barki wzięli rodzice zawodników UKS-u. Pogoda dopisała, były podziękowania i gratulacje. Po grilowaniu zapanowała prawdziwa sielanka wypoczynek, uśmiechy, głośne rozmowy, zabawa dzieci także rodziców - tego życzę na wakacje wszystkim sympatykom (pozostałym również) w iminiu trenerów i instruktorów UKS "Piątki" Konstantynów.
Zapraszam do galerii

Zdjęcia
Przed nami Mistrzostwa Polski
Przed nami ostatnie i najważniejsze imprezy roku MISTRZOSTWA POLSKI. W Dębicy wśród 12-latków z całej Polski, wystartują Zbrojewska Michasia, Bakies Gabrysia, Koziak Piotr, Marciniak Klaudia, Mizerski Piotr i Stępień Daniel. W Oświęcimiu do rywalizacji pomiędzy 13latkami staną Burska Justyna, Marciniak Paula, Tosik Szymon, Adrianowski Kamil, Derfla Marcin, Tosik Jakub. Na mistrzostwa w swoich kategoriach jadą również Dawid Szwedzki, Miernik Emil, Dobrowolski Korad i Sebastian. Wyżej wymienionych ostatnimi sprawdzianami były zawody okręgu łódzkiego runda IV oraz Mistrzostwa Łodzi. Na obu imprezach podopieczni trenerów Mariusza Wędrychowicza i Roberta Bujnowicza potwierdzili swoją dobrą dyspozycję bijąc życiówki lub znacznie się do nich zbliżając. Dodatkowo najlepszym zawodnikiem w okręgu łódzkim na sezon 2007/2008 został Dawid Szwedzki, ponadto w punktacji indywidualnej na przestrzeni czterech rund świetnie spisali się również:
Kategoria 12lat; Bakies Gabrysia III m-ce, Mariniak Klaudia Vm-ce, Zbrojewska Michasia VIm-ce, Koziak Piotr IVm-ce, Mizerski Piotr Vm-ce, Stępień Daniel VI m-ce,
Kategoria 13-14lat: Dawid Szwedzki I m-ce, Burska Justyna VII m-ce,
Kategoria 15lat i starsi Dobrowolski Sebastian III m-ce.
Dobre wyniki przełożył się również na miejsca zajmowane w konkurencjach - zapraszam do prześledzenia wyników.

Puchar ŁOZP IVrunda
Letnie Mistrzostwa Łodzi
III runda o Puchar ŁOZP
NewsyZakończyła się III runda o Puchar Łódzkiego Okręgowego Związku Pływackiego. Zawodnicy rywalizowali ze sobą na długim basenie 50metrowym. Wśród podopiecznych trenerów Mariusza Wędrychowicza i Roberta Bujnowicza w strefie medalowej znaleźli się: Sebastian Dobrowolski, Szwedzki Dawid, Marciniak Klaudia, Bakies Gabrysia, Fisiak Przemysław, Miernik Emil, Tosik Szymon, Marciniak Paula, Mizerski Piotr, Stępień Daniel, Burska Justyna, Zbrojewska Michalina, Koziak Piotr. Ponad połowa zawodników z 24osobowej kadry Piątki Konstantynów wywalczyła miejsce na pudle. Stan medalowy przedstawia się następująco 6 złotych, 5 srebrnych, 6 brązowych na 24 zgłoszonych zawodników. Zapraszamy do działu czytaj, gdzie przedstawiono zawodników, którzy w klasyfikacji punktowej zajmują miejsca w pierwszej dziesiątce w danej kategorii wiekowej. Gratulacje !!! Wyniki Zawodów
Mistrzostwa Klas II-ch
NewsyZakończyły się Mistrzostwa Województwa Klas II-ch. Z każdą kolejną rundą zawodnicy z rocznika 99 prezentowali wyższe umiejętności ostatecznie plasując się w punktacji drużynowej na VI pozycji wśród 15 łódzkich klubów. W III rundzie rozgrywanej na basenie 149 SP spośród podopiecznych Ani Pogodzkiej punkty zdobywali:
  • Patrycja Rzońca zajmując II miejsce na 25 klasycznym oraz VI miejsce na 50 dowolnym
  • Michałowska Martyna zajmując III miejsce na 25 klasycznym oraz VI miejsce na 50 grzbietowym.
  • Sztafeta Dziewcząt Patrycja Rzońca, Martyna Michałowska, Patrycja Adamus, Martyna Dzikowicz zajmując VII miejsce na 4x50 dowolnym
  • Patrycja Adamus zajmując X miejsce na 25 klasycznym
  • Paweł Udalski zajmując X miejsce na 50 grzbietowym
  • Sztafeta Mężczyzn Paweł Udalski, Sikora Kacper, Świercz Wiktor, Galewski Michał zajmując X miejsce na 4x50 dowlnym