Worek medali na Mistrzostwach woj łódzkiego
Dodane przez janosik dnia 22-03-2021 17:53

W dniach 20-21.03.2021r. w Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej

z zachowaniem reżimu sanitarnego rozegrano Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego, w których doskonale spisali się zawodnicy UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki

Zdobywając 39 medali (11z, 13s, 15b) uplasowaliśmy się w klasyfikacji klubowej na V m-cu

Tytuł Mistrza Województwa Łódzkiego wywalczyli:

3x Wiktoria Rucińska w konkurencji 200m, 100m i 50m stylem klasycznym w kategorii 15 lat

2x Bartosz Skóra w kategorii open w konkurencji 100m i 200m stylem klasycznym.

2x Antonina Sulak w konkurencji 400m stylem zmiennym i 200m stylem grzbietowym w kategorii 15 lat

2x Amelia Kaczmarek w konkurencji 50m i 100m stylem dowolnym

1x Dawid Romanowski w konkurencji 100m stylem dowolnym w kategorii open

1x Filip Figiel w konkurencji 200m stylem dowolnym

Tytuł Wicemistrza Województwa Łódzkiego wywalczyli:

1x Szymon Iskra w konkurencji 200m stylem klasycznym w kategorii open

1x Matylda Kuchcińska w konkurencji 200m stylem klasycznym w kategorii 12lat

2x Oskar Nuszczyński w konkurencji 50m i 200m stylem grzbietowym w kategorii 14 lat

1x Oskar Stankiewicz w konkurencji 50m stylem grzbietowym w kategorii 16 lat

3x Antonina Sulak 100m i 200m stylem dowolnym oraz 200m stylem zmiennym w kategorii 15 lat

2x Amelka Kaczmarek w konkurencji 50m stylem motylkowym i 200m stylem zmiennym w kategorii 14 lat

1x Maja Kaczanowska w konkurencji 50m stylem motylkowym w kategorii 16 lat

1x Patryk Misztal w konkurencji 50m stylem motylkowym w kategorii 15 lat

1x Filip Figiel w konkurencji 400m stylem dowolnym w kategorii 14 lat

Brązowe medale w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego wywalczyli:

1x Filip Figiel w konkurencji 50m stylem dowolnym w kategorii 14lat

1x Natalia Głogowska w konkurencji 100m stylem motylkowym w kategorii 13 lat

1x Antonina Sulak w konkurencji 100m stylem motylkowym w kategorii 15 lat

1x Patryk Misztal w konkurencji 50m stylem grzbietowym w kategorii 15 lat

1x Patryk Leśniewski w konkurencji 50m stylem grzbietowym w kategorii open

1x Dawid Romanowski w konkurencji 50m stylem dowolnym w kategorii open

3x Oskar Stankiewicz w konkurencji 400m stylem dowolnym, 100m i 200m stylem grzbietowym w kategorii 16 lat

1x Amelia Kaczmarek w konkurencji 200m stylem dowolnym w kategorii 14 lat

1x Wiktoria Rucińska w konkurencji 200m stylem zmiennym w kategorii 15 lat

2x Matylda Kuchcińska w konkurencji 50m i 100m stylem klasycznym w kategorii 13 lat

1x Oskar Nuszczyński w konkurencji 100m stylem grzbietowym w kategorii 14 lat

W konkurencji 800m stylem dowolnym Filip Figiel w kategorii wiekowej 14 lat dopłynął na 3 pozycji

GRATULACJE!!! W rozszerzeniu WYNIKI

 


Treść rozszerzona
Wyniki