Liga Dzieci i Młodzików II runda
Dodane przez janosik dnia 28-11-2019 18:16
W sobotę 30.11 odbędzie się II runda, z czterech zaplanowanych w sezonie 2019-2020, Ligii Dzieci i Młodzików. Do startu w zawodach wojewódzkich zgłosiło się blisko 270 uczestników z 14 klubów. W barwach konstantynowskiej Piątki wystąpi 24 podopiecznych trenerów Roberta Bujnowicza, Roberta Żołądka i Tomasza Kotusa z roczników 2009-2007.
W rozszerzeniu LINK do zawodów i WYNIKÓW
Trzymamy kciuki

11 MEDALI PIĄTKI W II RUNDZIE LIGI DZIECI I MŁODZIKÓW!!!

Bardzo dobrze spisali się podopieczni trenerów Roberta Bujnowicza, Tomasza Kotusa i Roberta Żołądka w rozgrywanej dziś na basenie CWFiS UŁ II rundzie Ligi Dzieci i Młodzików (10-12lat). Łącznie zdobyli 11 medali 💪💪💪(3z-2s-6b)
Złote medale wywalczyły:
🥇Sztafeta dziewcząt 4x50m dowolnym kat.12lat w składzie Klaudia Bujnowicz, Jagoda Lewandowska, Amelia Kaczmarek, Julia Ber
🥇Matylda Kuchcińska 100m klasycznym kat.10lat
🥇Sztafeta dziewcząt 6x50m motylkowym w składzie Natalia Głogowska, Kamila Naji, Amelia Wawrzyniak, Zosia Kowalczyk, Julia Ber, Amelia Kaczmarek
Srebrne medale wywalczyły:
🥈Sztafeta dziewcząt 4x50 dowolnym kat.10lat w składzie Matylda Kuchcińska, Hanna Kunachowicz, Amelia Wawrzyniak, Zosia Kowalczyk
🥈Amelia Kaczmarek 200m zmiennym kat.12 lat
Brązowe medale wywalczyli:
🥉Sztafeta dziewcząt 4x50m dowolnym kat.11lat w składzie Hanna Ciszyk, Wiktoria Borowska, Natalia Wawrzyniak, Natalia Głogowska
🥉Natalia Głogowska 50m grzbietowym kat. 11lat
🥉Oskar Nuszczyński 50 grzbietowym kat.12lat
🥉Amelia Kaczmarek 100m klasycznym kat.12lat
🥉Julia Ber 200m dowolnym kat.12lat
🥉Filip Figiel 200m dowolnym kat.12lat
Ponadto w pierwszej dziesiątce na mecie zameldowali się:
5mce Natalia Wawrzyniak 50m grzbietowym kat.11lat
5mce Wiktoria Borowska 200m dowolnym kat.11lat
5mce Amelia Wawrzyniak 200m zmiennym kat.10lat
5mce Natalia Głogowska 200m zmiennym kat.11lat
5mce Oskar Nuszczyński 200m zmiennym kat.12lat
6mceJulia Ber 50m grzbietowym kat.12lat
6mce Zosia Kowalczyk 200m dowolnym kat.10lat
6mce Natalia Wawrzyniak 200m dowolnym kat.11lat
6mce Matylda Kuchcińska 200m zmiennym kat.10lat
8mce Gabrysia Ziaja 50m grzbietowym kat.11lat
8mce Kamila Naji 100m klasycznym kat.11lat
9mce Natalia Klekowska 50m grzbietowym kat.11lat
9mce Jagoda Lewandowska 100m klasycznym kat.12lat
10mce Aleksander Luniak 100m klasycznym kat.10lat
GRATULACJE!



Treść rozszerzona
II runda Ligii dzieci i młodzików