Mistrzostwa Konstantynowa Łódzkiego w pływaniu

Blisko 120 uczestników brało udział w Mistrzostwach Konstantynowa Łódzkiego pod patronatem Burmistrza Roberta Jakubowskiego organizowanych przez CSiR. Każdy ze zgłoszonych miał do pokonania dwie konkurencje, a najważniejsza rywalizacja toczyła się o drużynowe zwycięstwo w klasyfikacji konstantynowskich szkół. W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej (r 2010-2011) wśród dziewcząt zwyciężyła SP5, a wśród chłopców SP2. W młodszej kategorii Igrzysk Dzieci (r 2012 i młodsi) wygrała SP2 zarówno w klasyfikacji dziewcząt jak i chłopców. Najlepsi zawodnicy każdej z drużyn tzn Maria Peiko, Bartłomiej Dudziński, Laura Grudzińska i Wojciech Głowacki odebrali pamiątkowe puchary dla szkół z rąk  p.Michała Szymczaka. Gratulacje !!!

Wyniki zawodów do pobrania – kliknij