Penta day Radomsko 11 medali
Blisko 100 uczestników 7 klubów brało udział w zawodach dla dzieci Penta Day w Radomsku. Zawodnicy UKS Piątki wywalczyli 11 medali 4-3-4. W dwuboju najlepszymi w swojej kategorii wiekowej zostali: Blanka Gondzia w kat 9lat, Oliwia Mroczek w kat 10lat, Alan Schabowski w kat 10lat oraz Beniamin Gondzia w kat 8lat. Srebro wywalczyli Danuta Kucharska w kat 10lat, Kalina Kuleszka w kat 11lat, Tymon Kądziela w kat 9lat. Brązowe trofea osiągnęli: Gawrońska Viktoria w kat 10lat, Jadwiga Siemińska w kat 9lat, Linda Grzelczak w kat 11lat, Piotr Dębski w kat 9lat. Tuż za podium zawody kończyli i uhonorowani zostali: Filip Zdonek IV mc, Stanisław Kucharski, Adam Burski, Adam Filipiak, Antoni Trawiński, Leon Szadkowski, Filip Holwek, Julia Adamczewska, Viktoria Furman
Gratulacje!!!
