Liga Dzieci I runda

27.02 na basenie SP 190 rozegrano I rundę Ligi Dzieci dla rocznika 97. Zawodnicy UKS”Piatka” zaprezentowali się bardzo dobrze zajmując II lokatę w punktacji drużynowej. Wyniki jakie uzyskali na poszczególnych dystansach przedstawiają wysoką wartość wg. tabeli punktowej, w klasyfiakacji której w pierwszej dziesiątce znaleźli się Marciniak Żaneta 5 miejsce, Nowak Ewelina 7 miejsce, Krawczyk Patrycja 9 miejsce, Wojtaszek Oliwia 10 miejsce. Najwyżej wśród mężczyzn sklasyfikowani są Pawłowski Kamil 11 miejsce i Cąbrzyński Damian 16 miejsce. Oto jak zaprezentowali się podopieczni Tomasza Kotusa w rywalizacji z rówieśnikami województwa Łódzkiego:

  • Nowak Ewelina I miejsce 100 motylkiem, III miejsce 100 grzbietem
  • Cąbrzyński Damian I miejsce 100 motylkiem, VI miejsce 200 dowolnym
  • Marciniak Żaneta II miejsce 200 dowolnym, IV miejsce 50 dowolnym
  • Sztafeta Dziewcząt: Wojtaszek Oliwia, Marciniak Żaneta, Nowak Ewelina, Stępień Natalia zajęła II miejsce 4×50 dowolnym
  • Pawłowski Kamil III miejsce 200 dowolnym, V miejsce 200 klasycznym
  • Wojtaszek Oliwia III miejsce 100 motylkiem, VI miejsce 50 dowolnym
  • Krawczyk Patrycja IV miejsce 100 grzbietem
  • Stępień Paulina V miejsce 200 klasycznym
  • Stępień Natalia VI miejsce 200 dowolnym

Gratulacje !!! WYNIKI GALERIA