Przed nami Mistrzostwa Polski

Przed nami ostatnie i najważniejsze imprezy roku MISTRZOSTWA POLSKI. W Dębicy wśród 12-latków z całej Polski, wystartują Zbrojewska Michasia, Bakies Gabrysia, Koziak Piotr, Marciniak Klaudia, Mizerski Piotr i Stępień Daniel. W Oświęcimiu do rywalizacji pomiędzy 13latkami staną Burska Justyna, Marciniak Paula, Tosik Szymon, Adrianowski Kamil, Derfla Marcin, Tosik Jakub. Na mistrzostwa w swoich kategoriach jadą również Dawid Szwedzki, Miernik Emil, Dobrowolski Korad i Sebastian. Wyżej wymienionych ostatnimi sprawdzianami były zawody okręgu łódzkiego runda IV oraz Mistrzostwa Łodzi. Na obu imprezach podopieczni trenerów Mariusza Wędrychowicza i Roberta Bujnowicza potwierdzili swoją dobrą dyspozycję bijąc życiówki lub znacznie się do nich zbliżając. Dodatkowo najlepszym zawodnikiem w okręgu łódzkim na sezon 2007/2008 został Dawid Szwedzki, ponadto w punktacji indywidualnej na przestrzeni czterech rund świetnie spisali się również:
Kategoria 12lat; Bakies Gabrysia III m-ce, Mariniak Klaudia Vm-ce, Zbrojewska Michasia VIm-ce, Koziak Piotr IVm-ce, Mizerski Piotr Vm-ce, Stępień Daniel VI m-ce,
Kategoria 13-14lat: Dawid Szwedzki I m-ce, Burska Justyna VII m-ce,
Kategoria 15lat i starsi Dobrowolski Sebastian III m-ce.
Dobre wyniki przełożył się również na miejsca zajmowane w konkurencjach – zapraszam do prześledzenia wyników.

Puchar ŁOZP IVrunda
Letnie Mistrzostwa Łodzi