MP 15 i 18 latków

Na Olimpiadzie Młodzieży, które odbyły się w Bydgoszczy z dobrej strony pokazali się Dobrowolski Sebastian i Mielczarek Artur. Na większości dystansów poprawili własne rekordy życiowe zaliczając występy w finałach.

Sebastian Dobrowolski zajmował miejsca:

  • 10 na 200m grzbiewtowym
  • 10 na 50m grzbietowym
  • 14 na 50m dowolnym
  • 16 na 200m zmiennym
    Mielczarek Artur
    zajmował miejsca
  • 13 na 200m dowolnym
  • 16 na 400m dowolnym

WYNIKI
W Gorzowie Wilkopolskim w rywalizacji najlepszych 15-latków z Polski brali udział Dobrowolski Konrad i Miernik Emil. Pomimo ambitnej postawy i nowych rekordów życiowych nie udało się zakwalifikować do finałów. Najlepszym miejscem uzyskanym przez zawodników z Piątki było 23 miejsce Sebastiana na dystansie 1500m stylem dowolnym.
Wyniki GRATULACJE!!!