III Memoriał Tadeusza Sławeckiego

Dziś 09.11 zakończył się III Memoriał Tadeusza Sławeckiego rozgrywany corocznie na łódzkim Starcie. W tegorocznych zawodach udział brało ponad 20 ekip z Polski i 1 z Czech. W czasie dwudniowych zawodów dobrze zaprezentowali się podopieczni trenerów Mariusza Wędrychowicza i Roberta Bujnowicza. Większość zawodników Piątki potwierdziła dobrą dyspozycję z poprzedniego tygodnia, uzyskując nowe rekordy życiowe. Wśród najlepszych zawodników mitingu znaleźli się Ania Dawidowicz, Gabrysia Bakies, Dawid Szwedzki, Kludia Marciniak, Zbrojewska Michasia.
GRATULACJE!!
Szczegóły oraz zdjęcia w rozwinięciu

Zdjęcia!!!

Najlepsi Zawodnicy Mitingu
Juniorzy

  • Dawidowicz Ania II m-ce


Juniorzy młodsi

  • Dawid Szwedzki III m-ce


Młodzicy

  • Gabrysia Bakies III m-ce
  • Kludia Marciniak V m-ce
  • Zbrojewska Michasia VII m-ce


Indywidualne Wyniki zawodów