Liga dzieci IV runda

Zakończyły się zawody z cyklu Ligi Dzieci rocznika 97. Czwartą, ostatnią rundę rozegrano na pływalni Delfina Łódź. Po całorocznych zmaganiach zawodnicy Piątki w klasyfikacji klubowej uplasowali się na II pozycji w województwie. Podopieczni trenera Roberta Bujnowicza w ostatniej rundzie spisali się bardzo dobrze w startach indywidualnych oraz sztafetowych. Każdy zawodnik uplasował sie w szóstce poszczególnych konkurencji.
Gratulacje !!!
Szczegóły w rozwinieciu indywidualne miejsca i wynikiWYNIKI ZAWODÓW
Klasyfikacja Punktowa

  • Nowak Ewelina II m-ce na 100 grzbietem oraz III m-ce na 100 motylkowym
  • Marciniak Żaneta III m-ce na 100 klasycznym oraz IV m-ce na 400 dowolnym
  • sztafeta dziewcząt: Kasia Komarowska, Marciniak Żaneta, Stępień Natalia, Nowak Ewelina III m-ce 4×50 zmiennym
  • Cąbrzyński Damian IV m-ce na 100 motylkowym
  • Stępień Natalia V m-ce na 400 dowolnym oraz VI m-ce na 100 motylkowym