Mistrzostwa klas IV-ch

Dziś odbyły się Mistrzostwa Łodzi klas IV-ch. Na arenie SKS Delfin Łódź zawitało ponad 160 zawodników i zawodniczek z całego województwa łódzkiego. Podopieczni Tomasz Kotusa spisali się dobrze śrubując nowe rekordy życiowe. Niestety w rywalizacji z rówieśnikami, indywidualne wyniki nie przełożyły się na pozycje medalowe. Najlepiej spośród pływaków Piątki zaprezentowali się Żaneta Krawczyk, Ewa Madajaska oraz Filip Jędrzejczyk

GRATULACJE!
W rozwinięciu czytaj GALERIA oraz wyszczególniono miejsca najlepszych+załączono link do wynikówZDJĘCIA autorstwa p.Owczarka
WYNIKI ZAWODÓW

  • Żaneta Krawczyk IV m-ce 100 grzbietowym oraz VII m-ce 100 dowolnym
  • Ewa Madajska V m-ce 100 dowolnym oraz X m-ce 50 motylkowym
  • Sztafeta chłopców: Pinkosz Mateusz, Pachla Bartłomiej, Jędrzejczyk Filip, Nowacki Bartosz zajęła VII m-ce na dystansie 4×50 dowolnym
  • Filip Jędrzejczyk X m-ce 50 motylkowym