Mikołajkowe zawody klas III-ch

Dziś odbyły się Mikołajkowe zawody dla rocznika 99. Na obiekt Startu przybyło siedem klubów z województwa, a w rywalizacji brało udział ponad 100 zawodników. Organizatorzy przygotowali dla uczetników oprócz słodkiego upominku również dwie nowe konkurencje 50 klasyczny i 100 zmienny. Podopieczni trener Ani Pogockiej zaprezentowali się bardzo dobrze. Punkty dla drużyny zdobywali Patrycja Adamus, Martyna Michałowska, Oliwia Fiszer, Patrycja Rzońca, Paweł Udalski, Kacper Sikora, Dawid Woźniak, Adam Nurkiewicz.
Gratulacje!!!
W rozszerzeniu miejsca z pierwszej dziesiątki oraz wynikiWQYNIKI ZAWODÓW

  • Patrycja Rzońca IIm-ce 50 klasycznym, V m-ce na 100 zmiennym
  • Martyna Michałowska VI m-ce na 50 grzbietowym, VI m-cena 100 zmiennyn
  • Patrycja Adamus VI m-ve na 50 grzbietowym
  • Dawid Woźniak VI m-ce na 50 klasycznym
  • Udalski Paweł VI m-ce na 50 grzbietem
  • Kacper Sikora VII mce na 50 dowolnym
  • Sztafeta Damska:Adams Patrycja, Rzońca Patrycja, Martyna Michałowska, Oliwia Fiszer zajęła VIII m-ce
  • Sztafeta męska; Paweł Udalski, Kacper Sikora, Dawid Woźniak, Adam Nurkiewicz zajęła VIII m-ce

Gratulacja