I runda Ligi Dzieci 98r

„Silne dziewczęta pod wezwaniem” tak należy w skrócie ocenić start UKS Piątki na zawodach z cyklu Ligi Dzieci r98. Nasze „BABY” uplasowały się na drugiej pozycji w klasyfikacji drużynowej dziewcząt, głównie dzięki ich postawie w ogólnej klasyfikacji drużynowej UKS Piątka zajęła IV m-ce na 13 zespołów (przypo. W ubiegłym sezonie zespół Piątki r98 zajmował szóstą lokatę). Wśród 125 zawodników i zawodniczek najwięcej punktów dla podopiecznych trenera Tomasz Kotusa zdobywali:

 • Krawczyk Żaneta II m-ce 100 grzbietowym oraz X m-ce 50 dowolnym
 • Madajska Ewa III m-ce 200 dowolnym oraz IV m-ce 200 klasycznym
 • Stafeta Dziewcząt 4×50 dowolnym III m-ce w składzie: Krawczyk Żaneta,Madajska Ewa, Twardowska Agata, Sobczak Kamila
 • Pinkosz Mateusz VI m-ce 100 motylkowym
 • Sobczak Kamila VII m-ce 200 dowolnym oraz VII m-ce 200 klasycznym
 • Jędrzejczyk Filip VII m-ce 100 motylkowym oraz X m-ce 200 dowolnym
 • Twardowska Agata VIII m-ce 100 motylkowym

GRATULACJE!!! GALERIA!!! p.Owczarek – kliknij
W roszerzeniu czytaj WYNIKI ZAWODÓW oraz punktacja indywidualna zawodników!WYNIKI ZAWODÓW – Kliknij Tutaj
Klasyfikacja Drużynowa
Klasyfiakcja indywidualna zawodników. Pod uwagę brany jest najlepszy start każdego zawodnika na zawodach. Czas uzyskany w konkurencji przeliczany jest w tabeli wielobojowej na punkty. Na podstawie punktów można zdecydować, który rezultat był najbardziej wartościowy. Podopieczni trenera Tomasz Kotusa zajmowali odpowiednio miejsca:

 • KRAWCZYK ŻANETA VIII M-CE za 100 grzbiet
 • MADAJSKA EWA XI M-CE za 200 klasyczny
 • TWARDOWSKA AGATA XIX M-CE za 50 dowolnym
 • SOBCZAK KAMILA XXI M-CE za 200 klasycznym
 • PINKOSZ MATEUSZ XXI M-CE za 50 dowolnym
 • JEDRZEJCZYK FILIP XXVII M-CE za 200 dowolnym
 • OWCZAREK KAROLINA XXXVI M-CE za 100 grzbiet
 • Gromadziński Karol XXXXVIII m-ce za 200 klasycznym
 • Pachla Bartłomiej LI m-ce za 200 klasycznym
 • Grzegorz Zabłocki LXX m-ce za 50 dowolnym