Mistrzostwa Województwa 12-13 i 14-15latków

Dziś 07.05 podopieczni trenerów Mariusza Wędrychowicza i Roberta Bujnowicza rozpoczęli rywalizacje w Wojewódzkich Mistrzostwach Łodzi. Zawody odbywają się na arenie Startu. W pierwszym bloku zawodnikom UKS Piątki udało wywalczyć się osiem miejsc medalowych, w drugim dodali kolejnych dziesięć. Najwyższe trofea zdobyli Zbrojewska Michalina, Bakies Gabriela, Szwedzki Dawid, Burska Justyna, Marciniak Żaneta, Jasiak Martyna oraz Stępień Daniel. Oprócz 18 miejsc medalowych NASI uplasowali się również w czołówce klasyfikacji najlepszego zawodnika:

Kategoria wiekowa 12-13 lat

  • Bakies Gabriela III m-ce
  • Zbrojewska Michalina IV m-ce

Kategoria wiekowa 14-15 lat

  • Burska Justyna III m-ce
  • Szwedzki Dawid III m-ce


Gratulacje!!!
PEŁNE Wyniki oraz Klasyfikacja Najlepszych zawodników w rozszerzeniu
Uwaga 12latki w rozszerzeniu znajduje się link do Nieoficjalnego zestawienia wyników eliminacji do MPWYNIKI ZAWODÓW
Klasyfikacja najlepszego zawodnika Wojewódzkich Mistrzostw Łodzi
NIEOFICJALNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW
eliminacji do Letnich Mistrzostw Polski młodzików 12-lat