Liga Dzieci runda III

15.04 na obiekcie Trójki rozegrano zawody z cyklu Ligii Dzieci rocznik 98. Spośród 12 reprezentantów UKS Piątki, dziewięcioro uplasowało się w pierwszej dziesiątce poszczególnych konkurencji m.in.: Krawczyk Żaneta, Ewa Madajska, Twardowska Agata, Owczarek Karolina, Sobczak Kamila(sztafeta), Jędrzejczyk Filip, Mateusz Pinkosz, Nowacki Bartek oraz Pachla Bartek (obaj sztafeta)-dokładne miejsca w roszerzeniu. Podopieczni trenera Tomasza Kotusa drużynowo wywalczyli piątą lokatę. W ogólnej klasyfikacji po trzech rundach również są piątym zespołem.
Wyniki dostępne w rozszerzeniu
Uaktualniono Rekordy Klubowe-sprawdź
WYNIKI Ligii Dzieci
Poszczególne miejsca zawodników Piatki