Mistrzostwa Polski

W weekend na Mistrzostwach Polski 15-latków podopieczny trenera Mariusza Wędrychowicza

Dawid Szwedzki zdobył BRĄZOWY MEDAL

. Wywalczył go na 400m zmiennym. Ponad to w Oświęcimiu Dawid uplasował się na IV pozycji 200 klasycznym, VIII pozycji 100 grzbietowym oraz IX pozycji 100 klasycznym

W Dębicy na MP 16-latków reprezentowała Piątkę Konstantynów Ania Dawidowicz również podopieczna trenera Wędrychowicza. Ania uplasowała się dwukrotnie na V m-cu 100 grzbietem i 200 grzbietem, gdzie wyniki 2;21,47 ustanowiła nowy rekord okręgu oraz IX m-cu 200 zmiennym.

W miniony weekend startowali także, po raz pierwszy na Mistrzostwach Polski 12-latkowie. Najlepiej na basenie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zaprezentowała się Żaneta Marciniak zdobywczyni trzech finałów B. Miejsca Żanetyna MP to X pozycja na 800m dowolnym, XIII pozycja na 400m dowolnym oraz XV pozycja na 200 dowolnym. Spośród podopiecznych trenerów Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa na wyróżnienie zasługuje również Natalia Stępień, która poprawiła rekord życiowy w każdym starcie: XX m-ce 800 dowolnym, XXII m-ce 400 dowolnym oraz XXVII m-ce 200 dowolnym. Ostatnią reprezentantką była Ewelina Nowak. Nowe życiówki dały jej XX m-ce 200 grzbietem i XXX m-ce 100 motylkiem
GRATULACJE!!! Wyniki dostępne w rozszerzeniuWyniki MP 12latków
Wyniki MP 15latków
Wyniki MP 16latków