Memoriał T Sławeckieg

W weekend na obiekcie Startu rywalizowano o miano najlepszego zawodnika Memoriału T.Sławeckiego. Z zaproszenia skorzystało wiele klubów spoza granic województwa oraz drużyna SC Chemnitz z Niemiec. W klasyfikacji na najlepszego zawodnika zawodów, czyli suma punktów dwóch startów, z ekipy Piątki zostały wyróżnione Marciniak Żaneta II m-ce w 12latkach, Dawidowicz Ania III m-ce w Open oraz Nowak Ewelina III m-ce w 12 latkach. Wśród podopiecznych trenerów Mariusza Wędrychowicza i Roberta Bujnowicza złote medale w poszczególnych konkurencjach zdobyli: Dawidowicz Ania, Nowak Ewelina, Szwedzki Dawid, Cąbrzyński Damian. Na II-ch i III-ch miejscach uplasowali się zostali Marciniak Żaneta, Bakies Gabrysia, Zbrojewska Michalina, Burska Justyna, Stępień Natalia, Jasiak Martyna. W sumie UKS Konstantynów wywalczył 6 złotych, 7 srebrnych i 8 brązowych
Gratulacje!!!
Wyniki oraz podsumowanie zawodów dostępne w rozszerzeniuWyniki
Najlepsi zawodnicy
Najlepsze starty