Mistrzostwa klas II-ch

Pierwsze zawody pływackie dla klas drugich rozegrano na basenie CSiR w Konstantynowie. W roczniku 2001 wystartowało 12 klubów z okręgu łódzkiego. Na arenie rywalizację podjęło blisko 170-u zawodników i zawodniczek. Dla drugoklasistów sam udział w zawodach to duży sukces, ponieważ jest potwierdzeniem umiejętności radzenia sobie w wodzie. Gratulacje!. Zespół z Konstantynowa zajął w klasyfikacji drużynowej VIII-ą pozycję. UKS Piątkę reprezentowało dziesięcioro podopiecznych trenera Roberta Bujnowicza. Najwyższe miejsca spośród reprezentantów naszego klubu wywalczyli:

  • Michał Tuczek zajął III m-ce 25 dowolnym oraz IV m-ce 25 grzbietowym
  • Lak Max zajął IV m-ce 25 dowolnym.


Gratulacje!!! ZDJĘCIA
oraz Oficjalne wyniki dostępne w rozszerzeniu

Zarząd UKS Piątki Konstantynów wraz ze sponsorami PLUS DACHY i Restauracją RELAX mają przyjemność zaprosić na

spotkanie mikołajkowe 12 grudnia o godz 11.00 do MOK-u

Wyniki już dostępne
Zdjęcia aut. p.A.Maciak