Mikołajki 2009

W UKS Piątka śpiewająco odbyły się mikołajki. Jak co roku nad przebiegiem imprezy czuwali rodzice z Zarządu państwo Marciniak, Owczarek, Zbrojewscy, Bakies (na zdjęciu). Głównym wodzirejem była Pani Ula, która śpiewając mobilizowała kolejne grupy wiekowe do wspólnej zabawy. Począwszy od tańca w parach, poprzez kapelę trenersko-dziecięcą, grupę rockową, zespół śnieżynek:), nawet występ fantastycznych dziewcząt z Hawajów:), w finale olbrzymia orkiestra, spowodowały, że impreza trwająca dwie godziny minęła jak z bicza strzelił, oczywiście na bardzo dobrej zabawie. Pod koniec w MOK-u nie starczało miejsca do występów i zabaw z racji bardzo wielu chętnych do udziału. Z tego miejsca należą się gratulacje i podziękowania dla p.Uli oraz p.Kasi za organizację ponad siedemdziesiątki dzieciaków plus około czterdziestu dorosłych tzn.(rodziców, p.Asi wychowawczyni z SP5 i p.Misi wychowawczyni z SP1, sympatyków Piątki Konstantynów i trenerów).
Zapraszamy do galerii linki do zdjęć również w rozszerzeniuZdjęcia mikołajki 2009
Mikołajki2009-zdjęcia Beti O.
Mikołajki 2009 – Tomasz Kraska