Mistrzostwa Klas II-ch IIrunda

W rozegranych Mistrzostwach klas II-ch udział brali najmłodsi reprezentanci Konstantynowa. Podopieczni trenera Roberta Bujnowicza z rocznika 2001 rywalizowali w Tuszynie z 12ekipami o miano najlepszego zespołu województwa łódzkiego. Blisko cztery godziny zmagań ponad dwustu dwudziestu zawodników przyniosły UKS Piątka VII pozycję drużynowo. Po dwóch rundach zespół z Konstantynowa zajmuje VI miejsce. Gratulacje dla naszych najmłodszych pływaków. Nie zjadła ich trema i wszyscy poprawili rekordy życiowe, a dodatkowym smaczkiem są wyniki Michała Tłuczka, który wpisuje się w tabele rekordów klubowych. Najlepiej spisali się:

  • Krzyżaniak Wiktoria IV m-ce 25m grzbietowym
  • Tłuczek Michał VI m-ce 25m grzbietowym oraz VIII m-ce 25 dowolnym
  • Reg Patryk X m-ce 25m dowolnym
  • Max Lak XVII m-ce 25m dowolnym

Gratulacje!!!
W rozszerzeniu wynikiWyniki