Puchar Burmistrza Konstantynowa

We wtorek 10 marca na konstantynowskim basenie rywalizowali pływacy o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego. Blisko 250 zawodników i zawodniczek z 10 klubów województwa stoczyło zacięty bój o prestiżową nagrodę. W zawodach brali udział podopieczni trenerów Mariusza Wędrychowicza, Robeta Bujnowicza, Tomasza Kotusa. Najlepiej z Piątki Konstantynów spisali się w kategorii OPEN Dawid Szwedzki, Justyna Burska i Marta Gruszczyńska. Dawid zwyciężył na 200 zmiennym oraz zajął II m-ce na 100 klasycznym, Justyna była dwukrotnie druga na 100motylkiem i 100 dowolnym. Marta uplasowała sie na III m-cu w motylkowym. W kategorii 13-14latków Bakies Gabrysia wygrywała w motylku i grzbiecie. W tej grupie wiekowej równie dobrze wypadła Zbrojewska Michalina zwyciężając na 100 klasycznym oraz zajmując III lokatę na 100 motylkiem. Paulina Bednarek zająła II m-ce na 100 grzbietem. W najmłodszej kategorii 12latków bardzo dobrze zaprezentowali się; Agata Twardowska II m-ce na 100 klasycznym, Mateusz Pinkosz również drugii na 100 dowolnym oraz Krawczyk Żaneta trzecia na 100 grzbietem.
Składamy podziękowania p.dyr. Krystynie Oparze, Robertowi Bujnowiczowi i pracownikom CSiR, którzy świetnie przygotowali basen na przyjęcia tak dużej liczby zawodników. Podziękowania należą się także, ekipie sędziowskiej pod kierunkiem Mariana Turskiego za sprawne przeprowadzenie zawodów.
Gratulujemy sukcesów sportowych i organizacyjnych!!!
W rozszerzeniu wyniki zawodówWyniki zawodów