Liga Dzieci r99

Bardzo dobrze spisały się zawodniczki trener Ani Pogockiej w pierwszej rundzie Ligii Dzieci. UKS Piątka reprezentowały tylko cztery zawodniczki, które w sumie zdobyły 44punkty, co dało ósme miejsce drużynowo. Najważniejsze jednak w tym momencie są wyniki indywidualne. Szczególnie szczęśliwe mogą być w tej chwili Patrycja Rzońca i Martyna Michałowska, które zdobyły swoje pierwsze w karierze złote medale. Brawa tym większe, że zrobiły to w pięknym stylu i z dobrymi rezultatami. Patrycja popisała się świetnym finiszem na 50m dowolnym. Martyna rozegrała bieg taktycznie, po mistrzowsku na 200m klasycznym. Po długiej przerwie w treningach dobry rezultat osiągnęła Patrycja Adamus na 200 klasycznym. Poniżej prezentujemy pozycje w 10-tce:

 

  • Martyna Michałowska I m-ce 200m klasycznym oraz V m-ce 200 dowolnym
  • Patrycja Rzońca I m-ce 50 dowolnym oraz VII m-ce 100 grzbietowym
  • Sztafeta dziewcząt 4×50 dowolnym IV m-ce: Rzońca Patrycja, Patrycja Adamus, Martyna Michałowska, Marta Pawlak
  • Patrycja Adamus zajęła VI m-ce 200m klasycznym

Wyniki zawodów dostępne w rozszerzeniuWyniki zawodów
Punktacja zawodników