Puchar ŁOZP 24.03

Podopieczni trenerów Mariusza Wędrychowicza i Roberta Bujnowicza brali udział w zawodach o Puchar Łódzkiego Okręgowego Związku Pływackiego. Na basenie 149 zawodnikom Piątki udało wywalczyć się 13 medali 5-3-5. Najprzyjemniej smakowały złote medale w sztafecie dziewcząt i chłopców 4x100m zmiennym. UKS potwierdził tym samym, że obecnie dysponuje mocną i wyrównaną kadrą w wojwództwie. Dziewczęta płynęły w składzie: Dawidowicz Ania, Zbrojewska Michalina, Bakies Gabrysia, Burska Justyna. Chłopcy startowali w zestawieniu Derfla Marcin, Szwedzki Dawid, Miernik Emil, Kochaniak Piotr. Poniżej prezentujemy medalistów zawodów wojewódzkich:

  • Szwedzki Dawid I m-ce 200klasycznym oraz III m-ce 200 dowolnym
  • Burska Justyna I m-ce 200dowolnym oraz III m-ce 200 motylkowym
  • Dawidowicz Ania I m-ce 100 grzbietem
  • Zbrojewska Michalina II m-ce 200 klasycznym
  • Bakies Gabrysia II m-ce 200 motylkowym
  • Nowak Ewelina (kat13lat) II m-ce 200 zmiennym oraz III m-ce 100 grzbietowym
  • Miernik Emil III m-ce 100 grzbietem
  • Stępień Natalia III m-ce 200 dowolnym

W klasyfikacji punktowej po dwóch rundach najwyżej sklasyfikowani są Justyna Burska II pozycja i Szwedzki Dawid III pozycja. Wśród młodszych Ewelina Nowak, Natalia Stępień, Damian Cąbrzyński znajdują się w pierwszej dziesiątce. GRATULACJE!!!
Wyniki oraz klasyfikacja punktowa już dostępne w rozszerzeniuWyniki zawodów
Klasyfikacja Punktowa