Drużynowe Mistrzostwa Łodzi

Podopieczni trenera Tomasz Kotusa 21-ego kwietnia, rozpoczęli zmagania w Drużynowych Mistrzostwach Łodzi, które są jednocześnie eliminacją na Mistrzostwa Polski 12latków. Spośród 15 drużyn rywalizujących w województwie łódzkim Piątka Konstantynów uplasowała się na V m-cu. Siłą napędową konstantynowskiej ekipy były dziewczęta, które punktował niemalże w każdej konkurencji. Zresztą w klasyfikacji kobiecej, nasze dziewczęta zostały sklasyfikowane na III m-cu. Punktowali dla drużyny: Twardowska Agata, Kamila Sobczak, Pinkosz Mateusz, Madajska Ewa, Krawczyk Żaneta, Stasiak Michalina, Owczarek Karolina. W konkurencjach indywidualnych rocznik 98 wywalczył 4 krążki (0-2-2). Medale zdobywali:

  • Mateusz Pinkosz II m-ce 800 dowolnym
  • Sztafeta dziewcząt 4×100 dowolnym II m-ce: Madajska Ewa, Krawczyk Żaneta, Twardowska Agata, Sobczak Kamila
  • Twardowska Agata III m-ce 100 klasycznym oraz III m-ce 800 dowolnym

Wśród najlepszych zawodników Drużynowych Mistrzostw Województwa najwyżej sklasyfikowani zostali IX m-ce Twardowska Agata oraz X m-ce Mateusz Pinkosz
Gratulacje!!
Dziękujemy za pomoc p.Owczarek, p.Nowackiemu, p,Twardowskiemu
Wyniki w rozszerzeniuyniki
Klasyfikacja klubowa
Klasyfikacja zawodników