Puchar ŁOZP

Wczoraj w dniu 10 czerwca nastąpiło rozstrzygnięcie o Puchar Łódzkiego Okręgowego Związku Pływackiego. W trzeciej rundzie zawodnicy województwa startowali na 50metrowym basenie. Najlepszym Wynikiem zawodów może pochwalić się Justyna Burska, za 400m dowolnym otrzymała 699 punktów wielobojowych. Jej młodsze koleżanki Bakies Gabriela i Zbrojewska Michalina uplasowały się w dziesiątce najlepszych zawodniczek łódzkich zawodów, odpowiednio VI m-ce i IX m-ce. Konstantynowski rodzynek Dawid Szewdzki zajął V tą lokatę. To nie jedyny sukces podopiecznych trenera Mariusza Wędrychowicza. W klasyfikacji o Puchar ŁOZP po trzech rundach Justyna Burska zajęła II-ą lokatę, tracąc do zwyciężczyni o dwa lata starszej tylko 52 punkty. Ponownie jej młodsze koleżanki zajmowały miejsca w 10-tce. Gabi na VI m-cu a Michasia na VIII m-cu. Dawid w ostatecznej klasyfikacji wywalczył III m-ce.
Zmagania na Anilanie wszystkim widzom mogły się podobać. Większość konkurencji rozstrzygała się na finiszu. Na tych zawodach szczególnie dobrze kończyli wyścigi zawodnicy UKS Piątki Konstantynów. Na siedem konkurencji podopieczni trener Mariusza Wędrychowicza zdobyli 11 medali z czego sześć złotych (6-2-3). Brawo!!!
Gratulacje!!!
Wyniki i klasyfikacje w rozszerzeniu

Zarząd klubu UKS Piątka Konstantynów zaprasza zawodników, rodziców oraz sympatyków pływania na piknik kończący sezon 2009/2010. Spotykamy się nad stawami 13-ego, od 15ej start. Jak co roku rodzice, babcie i dziadkowie nie zapomnijcie sportowego obuwia. W zeszłym roku fantastycznie smakowały państwa wypieki, dlatego w tym roku liczymy na jeszcze więcej kulinarnych rozmaitości:).
Wyniki
Klasyfikacja Puchar Łozp
Najlepsze starty