Mistrzostwa Polski rocznikowe

W tym roku na letnich Mistrzostwach Polski UKS Piątkę Konstantynów będzie reprezentowało 14 zawodniczek i zawodników. Wśród podopiecznych trenerów Mariusza Wędrychowicza, Roberta Bujnowicza oraz Tomasza Kotusa znaleźli się: Justyna Burska, Gabriela Bakies, Michalin Zbrojewska, Paulina Bednarek, Martyna Jasiak, Dawid Szwedzki, Ewelina Nowak, Natalia Stępień, Damian Cąbrzyński, Anna Dawidowicz, Emil Miernik, Twardowska Agata, Krawczyk Żaneta, Sobczak Kamila. Czworo podopiecznych trenera Mariusza Wędrychowicza już dobrze spisała się w Mistrzostwach Polski. Ania Pogocka trzykrotna rekordzistka Polski w Mastersach oraz Ania, Justyna, Dawid w głównych MP. Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów, kolejno w Ostrowcy 12latki, Gorzowie 13latki, Dębica 14latki, Oświęcim 15latki, ponownie Gorzów 16latki
Powodzenia!!!
W rozszerzeniu do listy startowej MP 12latków

Link