Mocne otwarcie sezonu 2010/2011

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy UKS Piątki Konstantynów w Pucharze Regionów Partnerskich z międzynarodową obsadą. Do Spały powołani zostali Justyna Burska, Gabriela Bakies, Michalina Zbrojewska, Milena Karpisz, Pierzyński Michał, Nowak Ewelina, Nita Anna. Zawody miały na celu nawiązania współpracy szkoleniowej oraz wymiany doświadczeń. Ponadto zawodnicy województwa łódzkiego brali udział w rywalizacji z drużynami z Czech, Ukrainy, Węgier. Podopieczni trenera Mariusza Wędrychowicza wywalczyli 13 medali 6-4-3 w 20 konkurencjach w kategorii OPEN. W kategoriach rocznikowych 95, 96, 97 dołożyli kolejne 22 medale 11-10-1. Krążki zdobywali wszyscy oddelegowani zawodnicy z UKS Piątki. Dodatkowym smaczkiem Pucharu Regionów to uznanie Justyny Burskiej za najlepszą zawodniczkę w roczniku 95 oraz Mileny Karpisz za najlepszą zawodniczkę w roczniku 97.
GRATULACJE!!!
Wyniki oraz zdjęcia trenera Wędrychowicza dostępne w rozszerzeniuWyniki
Zdjęcia aut. trenera Wędrychowicza