Świąteczne zawody

W sobotę odbyły się zawody pływackie na basenie CSiR. Startowali najmłodsi adepci sztuki pływackiej. Zawodnicy i zawodniczki klas I-ej i II-ej UKS-u Piątki Konstantynów chwalili się umiejętnościami przed licznie zgromadzonymi kibicami. Wraz z trwaniem zawodów atmosfera na trybunach stawał się bardziej gorąca. Obfitowała w prawdziwy doping fair play łącznie z zasłużonymi brawami po każdym skończonym wyścigu. Dla najmłodszych sportowców był to prawdziwy debiut na arenie pływackiej. Rywalizowali płynąc nogami do kraula i grzbietu jedną długość. W swoim pierwszym oficjalnym starcie wszyscy ukończyli wyścig. Brawo nikt się nie przestraszył. Klasa druga zaprezentował się rodzicom na dystansach 25 dowolnym i 25 grzbietowym. Każdy z startujących co najmniej raz poprawił rekord życiowy. Wszystkim podopiecznym trenerów Roberta Bujnowicza oraz Tomasza Kotusa życzymy kolejnych sukcesów sportowych już na arenie wojewódzkiej.
Dziękujemy za pomoc w organizacji zawodów: sędziemu starterowi p.Rafałowi Szulcowi, p.Alicji Bujnowicz, p.Agnieszce Radzik-Kotus, p.Grzegorzowi Bakies, p.Tomaszowi Belina-Prażmowski, p.Grzegorzowi Miller, p.Piotrowi Pietrasikowi
Uprzejmie proszę o dostarczenie na basen CSiR zdjęć państwa w celu stworzenia galerii zawodów
W rozszerzeniu wyniki zawodów oraz GALERIA nr 1Wyniki zawodów
Galeria nr 1