Liga dzieci I runda

Inauguracja roku sportowego dla rocznika 2000 miała miejsce na arenie CSiR w Konstantynowie. Podopieczni trenerów Anny Pogockiej, Tomasz Kotusa rywalizowali w Lidze Dzieci z blisko 150 zawodnikami całego województwa. Spośród 12 klubów Piątka uplasował się w klasyfikacji drużynowej na IV m-cu ze stratą 7pkt do III m-ca i 20pkt do II m-ca. Indywidualnie wywalczyliśmy 4 medale 0-3-1.

  • Patrycja Romanowska II m-ce 100 grzbietowym i IV m-ce 200 dowolnym
  • Kamil Piotrowicz II m-ce 200 klasycznym i IV m-ce 50 dowolnym
  • Sztafeta chłopców 4x50m dowolnym II m-ce: Kania Dawid, Kraska Kuba, Majewski Jan, Piotrowicz Kamil
  • Jakub Kraska III m-ce 100 grzbietowym

Reprezentanci Konstantynowa okazali się bardzo gościnni dla swoich rywali plasując się trzykrotnie na IV m-cu. Kamil Piotrowicz zajął IV m-ce 50 dowolnym, Jakub Kraska był IV na 100 motylkowym i tuż za podium dopłynęła Patrycja Romanowska na 200 dowolnym. W najlepszej szóstce znaleźli się Julia Sznej na 100 motylkowym (Vm-ce), Robert Cierpikowski V-ty na 100 grzbietowym oraz Jakub Szwedzki VI m-ce 200 klasycznym. Ponadto w 10tce znaleźli się Jan Majewski VII m-ce 50 dowolnym, sztafeta dziewcząt VII m-ce Napadłek Julia, Romanowska Patrycja, Zalewska Natalia, Sznej Julia. VIII m-ce zajął Robert Cierpikowski 200 dowolnym, Sznej Julia VIII m-ce 100 grzbietem. Po raz pierwszy w dziesiątce znalazła się Natalia Zalewska na 100 motylkowym
Gratulacje!!!
Wyniki zawodów, klasyfikacja klubowa i poszczególnych zawodników dostępne w rozszerzeniuWyniki zawodów
Klasyfikacja Punktowa
klasyfikacja zawodników