Mistrzostwa Województwa Łódzkiego

Dwudniowe zmagania podczas Wojewódzkich Mistrzostw Łodzi powiększyły dorobek UKS Piątki o dwanaście medali 6-4-2. Spośród podopiecznych trenera Mariusza Wędrychowicza złote medale wywalczyli Karpisz Milena trzy 200, 400 dowolnym i 200 zmiennym, Michał Pierzyński 200 klasyczny i 200 zmiennym, Gabrysia Bakies 200 motylkowym. Srebrne medale zdobywali Michał Pierzyński 400 i 200 dowolnym, Nita Anna 200 grzbietem, Bakies Gabrysia 400 dowolnym. Brązowe krążki otrzymały Anna Nita za 200 dowolnym oraz Milena Karpisz za 50 dowolnym. W klasyfikacji na najlepszą zawodniczkę zwyciężyła Milena Karpisz na II m-cu uplasowała się Gabrysia Bakies na V-tym m-cu Nita Anna. Spośród zawodników Michał Pierzyński zajął III m-ce.
Gratulacje!!!
Wyniki i klasyfikacja w rozszerzeniuKlasyfikacja zawodników
Wyniki