Mistrzostwa Polski 15 i 16latków

Brawo dla naszych dziewcząt. Konstantynowskie 15 i 16latki zdobyły w sumie siedem medali 0-4-3 podczas rocznikowych Mistrzostw Polski. Wysoką formę zaprezentowała Justyna Burska zdobywając dwa srebrne i jeden brązowy krążek, odpowiednio na 400 i 800 dowolnym oraz 200 dowolnym. Po raz kolejny Justyna udowadnia, że nie tylko jest świetną kraulistką, ale również wyróżniającą się zawodniczką tej kategorii wiekowej. Już drugi raz z rzędu klasyfikuje się na podium w kategorii najlepszych zawodniczek Mistrzostw. Tym razem była to trzecia lokata, poprzednio uplasował się na drugim miejscu. Warto wspomnieć, że w poprzednicy latach plasowała się w dziesiątce najlepszych zawodniczek.
Bardzo udane zawody rozegrały młodsze koleżanki Justyny z Piątki Konstantynów. Michalina Zbrojewska wywalczyła dwukrotnie wicemistrzostwo Polski na 200 klasycznym i 400 zmiennym, dopłynęła również na VI m-cu na najdłuższym odcinku Mistrzostw 800 dowolnym. Nie mniej udane starty zaliczyła Gabriela Bakies. Podopieczna trenera Mariusza Wędrychowicza również dwukrotnie stawała na III m-cu podium zdobywając brązowe medale na 200 motylkowym i 400 zmiennym. Tuż za podium sklasyfikowana została na 100 motylkowym IV m-ce. Gabrysia dzielnie wywalczył dwa zwycięstwa w finale B Mistrzostw Polski, zajmując tym samym IX m-ca na 50 motylkowym i 200 zmiennym. Swój pierwszy finał MP wywalczyła Paulina Bednarek na 200 grzbietem, ostatecznie zajęła XII m-ce. Pozostałe wyścigi kończyła z nowymi życiówkami na początku trzeciej dziesiątki.
GRATULACJE!!!
Wyniki w rozszerzeniu
p.s. W notatce o pikniku znajduje się link do kolejnej galerii ZapraszamPaulina Bednarek 50, 100, 200 grzb 200 zm
Bakies Gabriela 50 100 200 mot 200 400 zmienny
Zbrojewska Michalina 400 zm 200 klas 800 dow
WYNIKI 15latków
Justyna Burska Startować będzie na dystansach kraulowych 200, 400, 800
Wyniki 16latków
Brawo dla naszych dziewcząt. Konstantynowskie 15 i 16latki zdobyły w sumie siedem medali 0-4-3 podczas rocznikowych Mistrzostw Polski. Wysoką formę zaprezentowała Justyna Burska zdobywając dwa srebrne i jeden brązowy krążek, odpowiednio na 400 i 800 dowolnym oraz 200 dowolnym. Po raz kolejny Justyna udowadnia, że nie tylko jest świetną kraulistką, ale również wyróżniającą się zawodniczką tej kategorii wiekowej. Już drugi raz z rzędu klasyfikuje się na podium w kategorii najlepszych zawodniczek Mistrzostw. Tym razem była to trzecia lokata, poprzednio uplasował się na drugim miejscu. Warto wspomnieć, że w poprzednicy latach plasował się w 10 najlepszych zawodniczek. Bardzo udane zawody rozegrały młodsze koleżanki Justyny z Piątki Konstantynów. Michalina Zbrojewska wywalczyła dwukrotnie wicemistrzostwo Polski na 200 klasycznym i 400 zmiennym, dopłynęła również na VI m-cu na najdłuższym odcinku Mistrzostw 800 dowolnym. Nie mniej udane starty zaliczyła Gabriela Bakies. Podopieczna trenera Mariusza Wędrychowicza również dwukrotnie stawała na III m-cu podium zdobywając brązowe medale 200 motylkowym i 400 zmiennym. Tuż za podium sklasyfikowana została na 100 motylkowym IV m-ce. Gabrysia dzielnie wywalczył dwa zwycięstwa w finale B Mistrzostw Polski, zajmując tym samym IX m-ca na 50 motylkowym i 200 zmiennym. Swój pierwszy finał MP wywalczyła Paulina Bednarek na 200 grzbietem zajęła XII m-ce. Pozostałe wyścigi kończyła z nowymi życiówkami na początku trzeciej dziesiątki.