Mistrzostwa Klas III Irunda

Po raz pierwszy w sezonie 2011/2012 na arenie wojewódzkiej zaprezentowali się zawodnicy z rocznika 2002. Pierwsza runda odbyła się we wtorek 25.10 w Aleksandrowie. Zawodnicy Piątki Konstantynów spisali się bardzo dobrze, w 100% ustanowili rekordy życiowe. Podopieczni trenera Tomasza Kotusa wywalczyli pierwsze medale w rywalizacji wojewódzkiej. Srebrny medal przypadł sztafecie dziewcząt 4×50 dowolnym: Patora Maria, Pydyszewska Ewa, Gotlib Paulina, Dąbrowska Tatiana. Drugi był dziełem Pauliny Gotlib. W konkurencji 50 grzbietem dopłynęła na III m-cu. W klasyfikacji drużynowej Piątka zajmuje wysokie IV m-ce. Poniżej przedstawiam punktujących reprezentantów Konstantynowa:

  • Sztafeta Dziewcząt II m-ce 4×50 dow: Patora Maria, Pydyszewska Ewa, Gotlib Paulina, Dąbrowska Tatiana
  • Paulina Gotlib III m-ce 50 grzb oraz VII m-ce 50 dow
  • Dąbrowska Tatiana IV m-ce 25 klas oraz XII m-ce 25 mot
  • Patora Maria V m-ce 25 klas oraz XIV m-ce 50 dow
  • Wencel Adrian VI m-ce 25 klas oraz VIII m-ce 50 grzb
  • Banasiak Anna VII m-ce 25 mot oraz XV m-ce 25 klas
  • Ewa Pydyszewska IX m-ce 25 klas
  • Sztafeta Dziewcząt XII m-ce 4×50 dow: Wiktoria Jasiaczyk, Oliwia Błaszczyk, Augustyniak Marta, Banasiak Anna


Gratulacje!!!
P.S. Dziękuję za pomoc drugiemu trenerowi p.Dąbrowskiemu oraz wsparciu rodziców p.Patorze, p.Turek, p.Wencel, p.Dąbrowska, p.Drwalewska, p. Zakrzewski
Wyniki oraz klasyfikacja drużynowa w rozszerzeniu
Poprawiono rekordy klubowe ZAPRASZAMwyniki
puntacja drużynowa