GP w Krakowie

Troje zawodników Piątki Konstantynów reprezentowało nasze województwo na Pucharze Polski w Krakowie. Podopieczni trenera Mariusza Wędrychowicza Milena Karpisz, Michał Pierzyński oraz Aleksandra Turajczyk jechali z celem osiągnięcia wyniku kwalifikującego do kadry Polski na Zawody Krajów Europy Środkowej, które w tym roku odbędą się w grudniu na Węgrzech. Zawodnicy z Konstantynowa spisali się bardzo dobrze. Ustanawiając kolejne rekordy życiowe zajmowali czołowe miejsca wśród rówieśników. Za sukces należy uznać VI m-ce Mileny Karpisz na 400 dowolnym oraz X m-ce na 800 dowolnym w klasyfikacji OPEN.
Gratulacje!!!
Wyniki w rozszerzeniu

Justyna Burska, Michalina Zbrojewska, Gabriela Bakies i Dawid Szwedzki rywalizują we Francji. Już po raz drugi zawodnicy z Konstantynowa, podopieczni trenera Mariusza Wędrychowicza pomagać będą zespołowi z Saint Diezier w zajęciu czołowej lokaty w regionalnych Mistrzostwach Drużynowych Francji. Zawody odbędą się w Interclubs w weekend 05.11. Trzymajmy Kciuki.Link do wyników