Nagrody od Starosty Pabianickiego

Dziś podczas Gali Sportu w Pabianicach, Starosta p.Krzysztof Habura oraz Magdalena Werstak wręczyli trenerom oraz zawodnikom Piątki Konstantynów nagrody „za pracę trenerską na rzecz młodzieży, za osiąganie wysokich wyników we współzawodnictwie sportowym oraz godne reprezentowanie Powiatu Pabianickiego w roku 2011”. Władze Powiatu doceniając osiągnięcia Konstantynowskiego UKS-u życzyły dalszych sukcesów i jeszcze szerszego spotkanie w przyszłym roku:). Wśród nagrodzonych znaleźli się Dawid Szwedzki, Burska Justyna, Zbrojewska Michalina, Bakies Gabriela, Karpisz Milena, Nita Anna, Pierzyński Michał, Turajczyk Aleksandra, Michałowska Martyna, Rzońca Patrycja, Romanowska Patrycja, Sznej Julia, Piotrowicz Kamil, Kraska Jakub, Kieszek Mateusz, trenerzy Mariusz Wędrychwicz, Robert Bujnowicz, Tomasz Kotus
zdj. aut. T.Kraska