Zimowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego

Bardzo pomyślnie zakończyły się Zimowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego. Najlepszą zawodniczką Mistrzostw Łodzi została Justyna Burska, która wyprzedziła min. brązowe medalistki Mistrzostw Europy, czyli Ewę Ścieszko i Aleksandrę Urbańczyk. W dziesiątce znalazła się również Anna Nita i Gabriela Bakies. Wśród mężczyzn tuż za trójką znalazł się Dawid Szwedzki. Dorobek medalowy UKS Piątki to czternaście medali 6-5-3. Jak przystało na najlepszą zawodniczkę, podopieczna trenera Mariusza Wędrychowicza zwyciężyła czterokrotnie na 100, 200, 400 i 800 dowolnym. Dwa złote dołożył Dawid Szwedzki na 400 zm i 200 klas, zajął II m-ce na 800 dow oraz III m-ce 100 zm. Gabriela Bakies zdobyła srebro na 200 mot i brąz na 400 zm. Podobnym dorobkiem może pochwalić się Michalina Zbrojewska II m-ce 200 klas i III m-ce na 800 dow. Po jednym srebrnym krążku zdobyli Milena Karpisz na 200 dow i Michał Pierzyński na 100 klas. Procent życiówek w ekipie z Konstantynowa Łódzkiego, zdecydowanie podwyższały dziewczęta z rocznika 99 Patrycja Rzońca i Martyna Michałowska. Podopieczne trenerów Anny Pogockiej i Tomasza Kotusa prawo startu w zawodach uzyskały po przez awans do kadry wojewódzkiej.
Gratulacje!!!
lista oraz WYNIKI już dostępne w rozszerzeniuDodano klasyfikację najlepszych zawodników z ZMWŁ
Dziękujemy za pomoc w organizacji przejazdu p.Burskiej, p.Zbrojewskiemu, p.Bakies Dodano Galerię z mikołajek UKS-uKlasyfikacja najlepszych
Wyniki
Wyniki na żywo