Mistrzostwa Polski

I dzień – Jest ZŁOTO
Bardzo dobrze rozpoczeli zamagania na Mistrzostwach Polski 15latków zawodnicy Konstantynowa Ł. W pierwszym dniu reprezentanci Piątki wywalczyli dwa finały A. W pierwszym Milena Karpisz zdobyła złoty medal w konkurencji 200 dowolnym, na 50m klasykiem Michał Pierzyński zajął VII-ą lokotaę z nowym rekordem życiowym. Anna Nita. bardzo dobrze popłynęła finał B na 200 dow, który wygrał ostatecznie plasując się na IX-ej pozycji. GRATULACJE!!!
II dzień – trzy medale
Fantastyczne wyniki naszych reprezentantów przyniosly dziś całą paletę medali. Zwycięstwo i złoty medal dla Mileny Karpisz na 400 dowolnym, Milena dołożyła  jeszcze srebro na 200 zmiennym. Brąz wywalczył Michał Pierzyński na 200 klasycznym. Anna Nita zajęła V m-ce na 400 dowolnym. Trzymamy kciuki ostatniego dnia za podopiecznych trenera Mariusza
III dzień – dublet dziewcząt
Ostatni dzień mistrzostw przyniósł dwa medale. Milena Karpisz i Anna Nita zdominowały konkurencję 800 dowolnym zajmując I m-ce i II m-ce, w związku z czym złoto i srebro jedzie do Konstantynowa. Rodzynek wśród podopiecznych trenera Mariusza Wędrychowicza, Michał Pierzyński zajął dziś VI m-ce na 100 klasycznym oraz IX m-ce na 100 zmiennym. Gratulacje!!!
Pierwsze zdjecia z MP 15latków na stronie p.Mariusza Wędrychowicza ARTSWIM – zapraszam
W rozszerzeniu WYNIKI MP 15latków oraz listy na MP 16, 17 i 18latkow

W pełni profesionalną stronę zawdzięczamy p.Maciejowi Gotlibowi z firmy SONALUTIONS

Poprawiono REKORDY KLUBOWE!!!

Wyniki i listy startowe 15latków
Milena 200, 400, 800 dowolnym, 200 zmiennym
Ania 200, 400, 800 dowolnym
Michal 50, 100, 200 klasycznym 200 dow i 100 zm
Listy 16 latków