Mistrzostwa Polski 16, 17 i 18 latków

Od piątku rywalizację rozpoczynają najstarsi zawodnicy Piątki Konstantynów. Spośród 16latków Michalina Zbrojewska i Gabriela Bakies udają się z trenerem Mariuszem Wędrychowiczem do Dębicy. Justyna Burska i Dawid Szewdzki jadą z trenerem Robertem Bujnowiczem do Suwałk.
I dzień – 5 finałów A, TRZY MEDALE 0-2-1
Zawodnicy konstantynowskiej Piątki fantastycznie zaprezentowali się w popołudniuwych finałach.  Każdy z Nich w walce o medal uzyskał nowy ,mocno wyśrubowany rekord życiowy. Gabriela Bakies zdobyła Brązowy medal na 400 zmiennym, na 100 motylkowym zajęła IV m-ce. W finale 400-tu zm popłynęła również Michalina Zbrojewska plasując się ostetecznie na V m-cu. W Suwałkach Piątka zdobyła dwa srebrne krążki. Justyna Burska zajęła II m-ce na 200 dow a Dawid Szwedzki na 400 zm. W obu przypadkach losy podium ważyły sie do finiszowych centymetrów. Trzymamy Kciuki za podopiecznych trenera Mariusza
II dzień – 4 finał A, 3 MEDALE 1-1-1
To był fantastyczny dzień dla Justyny Burskiej. Zdobyła swój pierwszy złoty medal w karierze. W konkurencji 400 dowolnym okazała się bezkonkurencyjna:) BRAWO!!!
. Jej kolega klubowy Dawid Szwedzki zdobył brąz na 200 klasycznym. W kategorii młodszej srebro wywalczyła Michalina Zbrojewska, Gabi Bakies uplasowała się na V m-cu na 50 motylkowym. Gratulacje i Trzymamy kciuki za podopiecznych trenera Mriusza w ostatnim dniu MP.
III dzień – 6 finałów A, 2 MEDALE 0-0-2
W ostatnim dniu Mistrzostw podopieczni trenera Mariusza wywalczyli dwa medale w sześciu finałach A. W rywalizacji o miano Mistrza Polski, Justyna Burska zdobyła brązowy medal na 800 dowolnym. Dawid Szewdzki uplasował się na III m-cu na 100 klasycznym, w konkurencji 100 zm dopłynął na VI m-cu. Młodszym zawoniczkom Piątki mimo życiówek nie udało osiągnoć dziś „pudła”. Gabi wywalczyła V-tą pozycję na 200 mot, Michasia zajęła VII m-ce na 100 klas i IX m-ce 800 dow
W rozszerzeniu WYNIKI bezpośrednio z zawodów

Fantastyczny wygląd strony UKS-u oraz pełna modernizacja zaplecza www, dzięki któremu prowadzenie jej jest prawdziwą przyjemnością, to dzieło p.Macieja Gotliba z firmy SONALUTIONS

Justyna 200, 400 ,800 dowolnym
Dawid 400 zm, 200 klas, 100 klas, 100zm
Wyniki17 i 18latków
Gabriela Bakies 100 mot, 400 zm, 50 mot, 200 mot
Michalina Zbrojewska 400 zm 200 klas, 100 klas 800 dow
Wyniki 16latków