Puchar Bogdana Kruszyny Kotulskiego

W drugiej edycji zawodów o Puchar Bogdana Kruszyny Kotulskiego wystartowało 10 klubów z województwa łódzkiego. Przypomnijmy, że p.Bogdan był czołowym założycielem MKS Trójki Łódź oraz trenerem potrfiącym zarazić bezgraniczną miłością do sportu pływckiego każdego wychowanka. UKS Piątka reprezentowana była przez zawodników z trzech roczników 2000, 2001 i 2002. Nasz dorobek medalowy to sześć krążków 5-1-0, ponad 80% życiówek, dużo dobrej zabawy oraz 2 dyskwy:). Najstarsi zawodnicy tzn.: Patrycja Romanowska, Jakub Kraska oraz Kamil Piotrowicz, swoją postawą, udzielili cennej lekcji młodszym kolegom. W klasyfikacji najlepszych zawodników uplasowali się w ścisłej czołówce, Patrycja i Jakub zajęli II m-ca, a Kamil wywalczył III m-ce. Młodsi zawodnicy zbierali szlify przed rywalizacją rocznikową, która na dobre rozpocznie się tuż po świętach. Gratulacje dla wszystkich podopiecznych trenerów Anna Pogockiej i Tomasza Kotusa

WYNIKI w rozszerzeniuWyniki