Puchar Dyrektora Sp 149

Najmłodsi pływacy brali udział w pierwszych oficjalnych zawodach wojewódzkich. Drużyna z Konstantynowa prowadzona przez trenerów Roberta Żołądka i Piotra Pietrasika rywalizowała o Puchar Dyrektora Sp 149 Łódź. W pierwszych zmaganiach pływali  jedną długość w pozycji na plecach i na piersiach sposobem dowolnym. Gratulacje dla wszystkich reprezentantów Piątki, ukończyli wyścigi z nowymi rekordami życiowymi. Najwyższe miejsce dla Konstantynowa wywalczyła sztafeta chłopców 4x25m dowolnym.  Wśród dziewcząt na VII-ej pozycji w konkurencji 25 dow uplasowała się Nikola Landrowska. W tej samej konkurencji na VIII m-cu dopłynął Banach Bartek. Tuż za miejscami punktowanymi znaleźli się Skobel Wiktoria, Czarnas Julia, Goździk-Roszkowska Małgosia, Kanar Michał.

Gratulacje!!!

W rozszerzeniu WYNIKIWyniki