Liga Młodzików

Dla młodych pływaków sezon letni nabiera rozpędu. Tuż przed najważnieszymi imprezami sezonu odbywają się zawody kontrolne. We wtorek na basenie SP 190 do rywalizacji przystąpili 12-13latkowie w ramach cyklu ligii młodzików. W drugiej rundzie zawodnicy Piątki Konstantynów drużynowo zajęli III m-ce. Indywidualnie podopieczni trenerów Anny Pogockiej i Tomasza Kotusa wywalczyli pięć medali 0-3-2. Dwa srebrne medale zdobyła Patrycja Romanowska na 50 dow i 100 grzb. W sprincie bardzo dobrze zaprezentował się również Jakub Kraska, wywalczył srebro na 50 dow. Brązowy medal zdobyła Patrycja Rzońca na dystansie 100 dow. III m-ce zajęła sztafeta dziewcząt 4×50 dow w składzie Martyna Michałowska, Julia Sznej, Rzońca Patrycja i Romanowska Patrycja. Ponadto miejsca w czołowej dziesiątce zajmowali: Martyna Michałowska IVm-ce 100 klas oraz Vm-ce 100 grzb, Kraska Jakub IVm-ce 100 grzb, Rzońca Patrycja Vm-ce 50 dow, Piotrowicz Kamil Vm-ce 100 klas i VIIm-ce 200 zm, sztafeta chłopców VI m-ce na 4×50 dow: Eryk Wieczorek, Kraska Jakub, Cierpikowski Robert, Piotrowicz Kamil, IXm-ce Julii Sznej na 100 grzb.

Gratulacje!!!

Wyniki dostępne

Dziękuję za pomoc w organizacji zawodów: państwu Kraska i Cierpikowskim, p.Romanowskiej, p.Sznej, p.Michałowskiemu, p.SzwedzkiemuWyniki
Klasyfikacja drużynowa
Klasyfiakcja indywidualna