„Niemalże Karaiby” :)

Blisko stuosobowa ekipa, UKS Piątki Konstantynów, przebywa na obozie sportowym w Łebie. Kraina nad morzem Bałtyckim kusi złotym piaskiem, błękitem nieba, słońcem, krystaliczną wodą, zupełnie jak na Karaibach:). Parne pierwsze dwa dni obfitowały w gry, zabawy i kilka sprawdzianów:) na terenie ośrodka oraz nad morzem. W piątek ruszyliśmy na pierwszą całodniową wycieczkę. W lasach kaszubskich, w Szymbarku spotkało Nas sporo atrakcji m.in.: Skansen – dom Sybiraków, najdłuższa deska świata, dom wywrócony do góry nogami. Do domu wróciliśmy wieczorem pełni wrażeń i wiedzy historycznej. Dni piąty i szósty upłynęły pod znakiem zabaw w wodzie, zdarzyły się troszkę bardziej wymagające ćwiczenia fizyczne oraz zakończyły się pierwsze turnieje. We wtorek przebywaliśmy na terenie Narodowego Parku Słowińskiego. Pokonaliśmy wydmy oraz ponad 300 schodów na szczyt Latarni Czołpińskiej. Zwiedzanie zakończyliśmy w Klukach. Odbyły się również urodzinowe imprezy. Podczas grilowania i zachodu słońca nad morzem dla Naszych jubilatów śpiewała 98osobowa grupa. Nikt nie żałował gardła, „chór UKS-u” robił wrażenie na wczasowiczach. W środę odwiedziliśmy Park Jurajski, czwartkową atrakcję stanowił turniej piłki nożnej. Całodniową wycieczkę spędziliśmy ponownie w Parku Słowińskim, lecz tym razem w części wschodniej, na Wydmach Łąckich, pływaliśmy po jeziorze Łebsko, a koło Rąbek zwiedziliśmy poligon niemiecki. Wieczorem dj R.Ż. zaskoczył Nas muzycznym repertuarem, przez ponad 2 godz nikt się nie oszczędzał na parkiecie. W sobotę puszczaliśmy lampiony szczęścia. Przedostatniego dnia obozu wypłyneliśmy w morze oraz rozstrzygnięto wszystkie konkursy i turnieje. W rozszerzeniu zdjęcia z chrztu na morzu i z imprezy podsumowującej. Zapraszam do galerii w rozszerzeniu

galeria aut.T.Kotus

Galeria aut.R.Bujowicz

galeria aut.P.Pietrasik

Szymbark cz.1 i pierwsza kąpiel

Szymbark cz.2

Kocykówka

Park Jurajski

Wydmy

Całodniowa wycieczka na wydmy

Disco i kocykówka

Zakończenie obozu w Łebie 2012

Lampiony A