Najwszechstronniejsi z Konstantynowa

04 i 05-ego października odbyły się zawody inaugurujące sezon pływacki 2012/2013. Podopieczni trenerów Mariusza Wędrychowicza i Tomasza Kotusa zmagania na arenie wojewódzkiej rozpoczeli od ogólnopolskiego sprawdzianu wszechstronności pływackiej. Każdy biorący udział, rywalizował na pięciu dystansach 100 mot, 100 grzb, 100 klas, 100 dow, 400 zm. Uzyskany wynik przeliczono na punkty wielobojowe. Suma wszystkich konkurencji stanowiła o zwycięstwie. Tytuł najwszechstronniejszych pływaków w województwie łódzkim zdobyli zawodnicy Piątki Konstantynów Milena Karpisz i Dawid Szwedzki. Bardzo wysokie lokaty zajmowały w najważniejszej klasyfikacji Gabriela Bakies III m-ce oraz Marta Gruszczyńska VI m-ce. Indywidualne osiągnięcia na poszczególnych dystansach prezentują się równie okazale. Dziewczęta z Piątki wygrały wszystkie konkurencje.

Lista oraz wyniki w rozszerzeniu

13ego października zawodnicy Piątki Konstantynów z roczników 1999-2002 udział wezmą w Mitingu o Puchar Prezydenta Kalisza. W rozszerzeniu komunikat organizacyjny zawodów

Lista

Wyniki Wyniki

Klasyfikacja Generalna

Komunikat zawodów w Kaliszu