Brązowa sobota – Penta Day

W sobotę na obiektach CSiR odbyły się ogólnopolskie zawody dwubojowe. Na konstantynowskich arenach stawiło się osiem klubów. W rywalizacji na pływalni i stadionie uczestniczyło blisko 150 zawodników. Reprezentacja Piątki wywalczyła dwa krążki 0-0-2. Na najniższym stopniu podium staneli Maria Patora w kat 10lat oraz Jakub Czyżewski w kat 11lat. Koleżanki klubowe Marysi również zajęły wysokie lokaty Ewa Pydyszewska ukończyła rywalizację na V-tym m-cu, a tuż za Ewcią na VI-tej pozycji uplasowała się Tatiana Dąbrowska, IX m-ce było dziełem Adrianny Rozberg. Wśród młodszych chłopców bardzo dobrym rezultatem na 50dow moze pochwalic się Adrian Wencel (IIm-ce po konkurencji pływackiej), w biegu bardzo dobrze wypadł Cyprian Cybulski (III m-ce na 600m).
Podczas zawodów wyłoniono Mistrzów Młodzików w dwuboju nowoczesnym. Piątka również w tej klasyfikacji wywalczyła dwa medale brązowe. Jakub Czyżewski był trzeci podobnie jak sztafeta UKS-u. W pierwszej dziesiątce sklasyfikowane zostały młodsze dziewczęta Maria Patora, Ewa Pydyszewska, Tatiana Dąbrowska.
Gratulacje dla wszystkich podopiecznych trenera Tomasza Kotusa, którzy w 100%-tach ustanowili nowe rekordy życiowe na 50 dowolnym
Wyniki w rozszerzeniu Wyniki