Mistrzostwa Klas II-ch

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Piątki Konstantynów z rocznika 2004. Podopieczni trenerów Roberta Żołądka i Roberta Bujnowicza zajęli VI m-ce drużynowo spośród szesnastu ekip województwa. W 100%-ach delegowani zawodnicy: BAKALARSKI Bartłomiej BANACH Bartosz BASZYŃSKI Oskar BELINA Bartek BLICHARZ Bartek CIEŚŒLAK Bartosz CZEMIERZEWSKI Kamil CĄBRZYŃSKI Mateusz ISKRA Szymon KANAR Michał KORYCIŃSKI Bartosz LEWANDOWSKI Kacper PIECHOTA Bartłomiej RACHFALIK Maciek SKONECZNY Julian UCIŃSKI Jan LADROWSKA Nikola MICHALAK Natalia MICHALSKA Hania PETERA Patrycja SKOBEL Wiktoria, uzyskali nowe rekordy życiowe. Najwyżej sklasyfikowani zostali Nikola Landrowska V m-ce 25 grzbietem, Szymon Iskra V m-ce 25 grzbietem oraz VII m-ce 25 dowolnym, Banach Bartosz XV m-ce 25 dow.

Gratulacje!!!

Wyniki oraz klasyfikacja klubowa w rozszerzeniu

Zapraszam do śledzenia poczynań najlepszych pływaków Europy codziennie od 17.00 na Eurosporcie.

Wyniki

Klasyfikacja klubowa