Zawody pływackie o Puchar Burmistrza Konstantynowa

W pią…tek 01.02 zastępca Burmistrza Krzysztof Pipiński na arenie CSiR otworzył pierwszy sprawdzian pływacki rundy zimowej 2013r, czyli zawody o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego. Spośród blisko 240 startujących z 16 klubów województwa, trzema najlepszymi zawodniczkami Pucharu Burmistrza okazały się Justyna Burska Im-ce, Milena Karpisz II m-ce i Michalina Zbrojewska III m-ce z UKS-u Piątki. Wśród mężczyzn na II m-cu znalazł się Dawid Szwedzki. Pamiątkowe statuetki wręczali Burmistrz Henryk Brzyszcz wraz z dyrektor CSiR Krystyną Oparą. Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach wiekowych 12lat, 13-14lat, 15lat i starsi. W ogólnej klasyfikacji zdobyliśmy 15 medali 7-5-3. Na podium uplasowali się Dawid Szwedzki, Gabriela Bakies, Justyna Burska, Michalina Zbrojewska, Milena Karpisz, Patrycja Romanowska, Jakub Kraska, Kamila Durkiewcz, Jakub Czyżewski.

GRATULACJE!!! Zdjęcia z zawodów w rozszerzeniu

Dziękujemy komisji sędziowskiej za sprawne przeprowadzenie zawodów. Sędzią głównym zawodów był Ryszard Trocki.

W popoł‚udniowej sesji odbył się™ sprawdzian dla UKS-owkich klas pływackich I – III. Blisko 70 adeptów pływania zaprezentowało swoje umiejętności. W zależności od stażu nauki, rywalizowali w różnych konkurencjach. Całe zawody poprowadził Robert Bujnowicz. Każdy z zawodników otrzymał smaczne wsparcie energetyczne przygotowane przez zarząd klubu. Wyniki pokazu w rozszerzeniu

WYNIKI PUCHARU oraz sprawdzianu klas I-III w rozszerzeniu

wyniki Pucharu Burmistrza

wyniki sprawdzianu klas I-III przygotowały Karolina Owczarek i Agnieszka Kaczmarek

Galeria z Pucharu Burmistrza