Liga Dzieci i Druzynowe Mistrzostwa Młodzików

Treningi dla klasy IVej i Vej spotykamy się w piątek,wtorek o 7.55

Bardzo dobrze zaprezentowali się repreznentaci Piątki Konstantynów w Drużynowych Mistrzostwach Młodzików. Podopieczni trenera Tomasza Kotusa zdobyli 17 medali 10-2-5. Czterokrotnie na najwyższym miejscu podium stawała Patrycja Romanowska 100, 200 grzb, 100 mot i 200 zm. Został również najlepszą zawodniczką DMM z rocznika 2000. Dwukrotnie na pierwszym miejscu plasowała się Kamila Durkiewicz na 100grzb i 400 dow oraz w klasyfikacji najlepszych zawodniczek z rocznika 2001 zajęła II-ie m-ce. Spośród chłopców dwukrotnie wygrywał Jakub Kraska 100 i 200 grzb. W konkurencji sztafet 4×50 dow i 4×50 zm zwyciężyła Nasza drużyna w składzie Patrycja Romanowska, Jakub Kraska, Robert Cierpikowski oraz w zmiennej Kamil Piotrowicz, a w dowolnej Dawid Kania. Srebre krążki wywalczyli Piotrowicz Kamil 200 grzb i Kamila Durkiewicz 100 dow. Brązowe medale zdobyli dwukrotnie Jakub Kraska 100 dow i 100 mot ponownie Kamil na 200 klas i Kamila na 200 grzb oraz Jakub Czyżewski na 200klas. Gratulacje dla pełnego składu drużyny z rocznika 2000 i 2001 za sportową postawę i rekordy życiowe oprócz wyżej wymienionych byli to: Jakub Szewdzki, Gabi Szwarc, Julia Sznej, Julia Napadłek, Eryk Wieczorek, Adam Pokora, Wojciech Sterniczuk, Jakub Kucharski, Agata Klimczak

Dziekuję za pomoc w organizacji przejazdu na zawody p.Szwarc, p.Romanowskiej, p.Napadłek, p.Cierpikowskiemu

 

Liga dzieci II runda został rozegrana na pływalni SP 190 Łódź. W rywalizacji udział brało 11 ekip województwa. Piątka Konstantynów zajęła dobre IV-te m-ce. W drugiej rundzie zawodnicy UKS-u wywalczyli dwa medale, złoty był dziełem Marii Patory na 100 dow, srebrny zdobyła Ewa Pydyszewska na 100 klas. Spośród podopiecznych trenera Tomasza Kotusa dla drużyny puntowali również: Adrian Wencel, Tatiana Dąbrowska, Filip Turek, Julia Ufnalska, Anna Bansiak, Cyprian Cybulski, Kacper Terpiał. Cieszy fakt dużej liczby zawodników klasyfikujących się w dziesiątce.

Gratulacje!!! Bardzo dziękuję dwójce kierowników ekipy konstantynowskiej p.Magdzie Wencel i p.Krzysztofowi Dąbrowskiemu oraz za pomoc w organizacji przejazdu p.Patorze

W rozszerzeniu Link do WYNIKÓW DMM

Wyniki Ligii dzieci w rozszerzeniu

LINK

Wyniki

Wyniki ligii dzieci

wyniki drużynowe

klasyfikacja indywidualna