Klasa Sportowa i Obóz w Zawoji

Szanowni Państwo !!!
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Konstantynowie Łódzkim wspólnie z Gminą Konstantynów Łódzki i Uczniowskim Klubem Sportowym „Piątka” ogłasza nabór do I klasy sportowej
o profilu pływackim. Zajęcia na basenie będą się odbywać w ramach zajęć szkolnych.
Dzieci będą się uczyć 4 sportowych stylów pływackich( motylkowego, grzbietowego, klasycznego, dowolnego,) skoków startowych , nawrotów, zasad bezpieczeństwa przebywania nad wodą. Zajęcia na basenie będą prowadzić wykwalifikowani trenerzy pływania, których wychowankowie są wielokrotnymi medalistami Mistrzostw Polski, członkami Kadry Narodowej Polski, finalistami Mistrzostw Europy!
Pamiętajcie! Dla nas nie ma za grubych, za chudych, za wysokich czy niskich, nie utalentowanych… Kochamy wodę, nie walczymy z nią. Wykorzystujemy naturalne predyspozycje jakie ma dziecko! Bawimy się treningiem, a wtedy wyniki przychodzą w sposób naturalny, niewymuszony a przede wszystkim przychodzi satysfakcja i zadowolenie.

Bardzo ważne!!!
Aby zapisać dziecko do klasy pływackiej należy koniecznie zgłosić ten fakt
w sekretariacie Szkoły Podstawowej Nr 5! Tylko jeśli Państwo zgłoszą dziecko do klasy pływackiej, będzie ono brane pod uwagę przy jej tworzeniu. Jeśli ktoś nie zgłosił dziecka do klasy pływackiej przy zapisywaniu w sekretariacie proszę to zrobić jak najszybciej. Serdecznie zapraszamy! Więcej informacji Robert Bujnowicz tel. 601-295-206
Informacja o letnim OBOZIE
UKS „Piątka organizuje obóz sportowy w Zawoji w terminie 15-27.08.2013r.
Zakwaterowanie w pensjonacie Harnaś, pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami. Na terenie ośrodka boisko do siatkówki plażowej, teren zielony, basen odkryty z uzdatnianą wodą, wiata na grilla. W odległości 400m kompleks boisk „Orlik” i duży teren zielony. W czasie obozu planujemy 3 całodniowe wycieczki w góry: pasmo Babiej Góry, pasmo Polic, pasmo Jałowca. Planujemy również wycieczkę do kopalni soli Wieliczka i na spływ Dunajcem.
Koszt obozu 1280zł. Zaliczka płatna do 15.04.2013r. na konto UKS „Piątka” nr konta
77 1240 3422 1111 0000 3558 5936 w wysokości 300zł. Pozostała część do 30.06.2013r. Zapisy u trenera R. Bujnowicza.